Skip to Content

Schwarzkopf první experience store je otevřen

Schwarzkopf prvý experience store je otvorený

Místo, kde se můžete setkávat s přáteli, učit se a nechat se inspirovat. House of Schwarzkopf kombinuje dědictví, znalosti a inovace v krásném designovém obchodu a salonu, který se nachází v srdci Berlína na Rosenthaler Straße.

Slavnostní otevření House of Schwarzkopf proběhlo 30. září jako událost červeného koberce. Otevření se zúčastnila stovka exkluzivních hostů, mezi nimiž nechyběla televizní moderátorka Nazan Eckes, modelka, zpěvačka a herečka Eva Padberg, modelka Lorena Rae nebo německý bloger a influencer Riccardo Simonetti. Nechyběli ani ambasadoři za Českou republiku, modelka Karolína Kokešová a make-up artistka a vlasová stylistka Lucia Sládečková.

Skvělou atmosféru vytvářel vynikající hudební zážitek, o který se postaralo berlínské DJ duo Alyssa Cordes a Gia Escobar. Velkým překvapením večera byla pop-up módní přehlídka návrháře Floriana Parkitnyho, která kombinovala módu se stylovými účesy.

House of Schwarzkopf je od 2. října otevřen i pro veřejnost. Nenechte si ujít jedinečný vzrušující zážitek, který vytváří interaktivní body, ať už v digitální nebo nedigitální podobě. AR technologie, senzuální zážitek, personalizované produkty, vlasová analýza a expertní rady – díky tomuto všemu můžete objevovat a aktivně vytvářet krásu.

HERITAGE WALL

Nechte se vtáhnout do historie značky Schwarzkopf. Na policích heritage wall jsou umístěny lahvičky s rokem, který se váže k minulosti Schwarzkopf. Položením lahvičky na interaktivní platformu spustíte video, které vás provede 120letou historií odborných znalostí a dovedností.

FRAGRANCE TABLE

Krásně navržený fragrance table vás zavede do světa vůní Schwarzkopf. Tento senzorický zážitek vám představí jednotlivé tóny, které utváří pečující a stylingové produkty Schwarzkopf. Můžete si přivonět k vašim oblíbeným vůním a objevovat nové, stačí pouze umístit lahvičku na platformu.

MAGICKÉ ZRCADLO

Krásně navržený fragrance table vás zavede do světa vůní Schwarzkopf. Tento senzorický zážitek vám představí jednotlivé tóny, které utváří pečující a stylingové produkty Schwarzkopf. Můžete si přivonět k vašim oblíbeným vůním a objevovat nové, stačí pouze umístit lahvičku na platformu.

SELFIE PROSTOR

Toto inovativní zařízení umožňuje zachytit vaši krásu. Dle potřeb si můžete nastavit světlo, filtr, ale i průtok vzduchu a užít si tento zážitek jako by ste právě byli ve fotografickém studiu.

PERSONALIZOVANÉ PRODUKTY

Personalizace a individuální potřeby jsou klíčové v House of Schwarzkopf. Experti vám připraví produkty, které odpovídají vašim potřebám založených na detailní vlasové analýze.

PRÉMIOVÉ SLUŽBY SALONU

V prvním patře House of Schwarzkopf se nachází prémiový salon, kde si můžete sjednat schůzku s Hauke Schmidt a jeho týmem. Salon nabízí individualizované služby, profesionální produkty nebo personalizovanou konzultaci ohledně stavu vašich vlasů.

VIRTUÁLNÍ HOUSE OF SCHWARZKOPF

Otevření je doprovázeno spuštěním virtuálního House of Schwarzkopf. Na webových stránkách https://www.schwarzkopf.de/hos/houseofschwarzkopf.html mohou návštěvníci prozkoumávat interaktivní body, registrovat se na exkluzivní události, zabookovat si schůzku v salonu nebo nakupovat Schwarzkopf profesionální produkty a limitované edice.

House of Schwarzkopf je otevřen pondělí až sobota 10-19 hod, salon je otevřen úterý až sobota 10-19 hod.

Související články
 • Trend vlasů 2018: „Rozcuch“

  Tutoriály

  Trend vlasů 2018: „Rozcuch“
  ...

  Cool každodenní přirozené účesy, které podtrhnou Vaši osobnost, jsou trendem roku 2018!

  ...
 • Trend vlasů 2018: „70s brushed“

  Tutoriály

  Trend vlasů 2018: „70s brushed“
  ...

  Schwarzkopf Look "70s Brushed" kombinuje pěšinku uprostřed s měkkými vlnami a prameny vyfoukanými směrem ke krajům s ofinou shrnutou na stranu.

  ...
 • Trend Nature Look: Přirozeně okouzlující večerní vlasy

  Tutoriály

  Trend Nature Look: Přirozeně okouzlující večerní vlasy
  ...

  Pro elegantní večerní look se nemusíte vždy uchylovat k vašim osvědčeným vyčesaným drdolům. Zde je způsob, jak nosit vlasy rozpuštěné.

  ...
 • Jak učesat módní mužský uzel

  Tutoriály

  Jak učesat módní mužský uzel
  ...

  Pánský uzel je nejmódnějším způsobem, jak muž zkrotí dlouhé, divoké vlasy.. Ukážeme vám, jak stylovat dlouhé vlasy pro muže a sdělit vám, pro které typy se hodí.

  ...
 • Vlastní svůj jedinečný vzhled: Zde je návod

  Okamžiky

  Vlastní svůj jedinečný vzhled: Zde je návod
  ...

  Zjistěte, jaké styly tajemství si můžete půjčit od lidí s neobvyklým, výjimečným a jedinečným vzhledem ...

  ...
 • Taft. Pro silné momenty!

  Highlights

  Taft. Pro silné momenty!
  ...
 • Spotřebitelky testovaly barvy na vlasy Gliss Color

  Highlights

  Spotřebitelky testovaly barvy na vlasy Gliss Color
  ...
 • Zjistěte, jak dopadlo testování produktu Gliss 7 sec

  Highlights

  Zjistěte, jak dopadlo testování produktu Gliss 7 sec
  ...
 • Prestižní soutěž Elite Model Look zná své vítěze!

  Highlights

  Prestižní soutěž Elite Model Look zná své vítěze!
  ...
 • Získejte 5minutovou ošetřující kúru za pouhých 7 sekund

  Highlights

  Získejte 5minutovou ošetřující kúru za pouhých 7 sekund
  ...
 • Schwarzkopf: 120 let inovace

  Highlights

  Schwarzkopf: 120 let inovace
  ...
 • Beauty proměna s Petrou Lovelyhair

  Highlights

  Beauty proměna s Petrou Lovelyhair
  ...