Highlights

Zjistěte, jak dopadlo testování produktu Gliss 7 sec

 

Novinka Gliss 7 sec je vyživující péčí na vlasy, která funguje stejně intenzivně jako klasická maska. Díky svému inovativnímu složení umožňuje obzvlášť rychlé a praktické použití. Tekuté složení se během aplikace přemění v jemný krém, který se nanáší přímo na délky a konečky vlasů. Za pouhých 7 sekund budou vaše vlasy lesklé a vyživené bez zatížení.

Gliss 7 sec se prodává ve 3 variantách. Pro barvené a zesvětlené vlasy je určen Gliss 7 sec Color Perfector, pro lámavé a namáhané vlasy je určena varianta Oil Nutritive a pro velmi poškozené a suché vlasy je ideální varianta Ultimate Repair.

 

Testování produktu se konalo pod hlavičkou webového portálu Testuj.to. Tento portál na generování recenzí je podpořený největší platformou testerů v České republice – ŽENY s.r.o., která zveřejňuje recenze na testované produkty, sdílí zkušenosti a představuje trendy. Celkem 250 testerek z této komunity vyzkoušelo jednu z variant Gliss 7 sec a podělilo se s námi o své dojmy a zkušenosti.

 

Výsledky testování Gliss 7 sec

Na základě testování byly potvrzeny klíčové benefity produktu. Testerky vyzdvihovaly snadnost aplikace, rychlost účinku nebo praktičnost. Vlasy byly po použití péče lesklejší, jemnější a snadněji se rozčesávaly. Testerky dále oceňovaly krátkou dobu působení, která jim šetří čas, okamžitý výsledek a krémovou konzistenci produktu, která se snadněji nanášela. Také se zaměřily na vůni produktu. Většina se shodla, že vlasy byly po aplikaci krásně jemně provoněné.

 

Bohužel několik testerek zmiňovalo, že konzistence produktu byla příliš tekutá, po nanesení měly pocit mastných vlasů a vlasy se jim hůře rozčesávaly. Mezi negativa také řadily menší balení produktu, které se rychleji vypotřebovalo, a nevyhovující víčko. Některé testerky by dále ocenily, kdyby produkt obsahoval více přírodních složek.

 

Celkové hodnocení jednotlivých variant Gliss 7 sec

  • Gliss 7 sec Color: 94 % testerek doporučuje!
  • Gliss 7 sec Ultimate Repair: 95 % testerek doporučuje!
  • Gliss 7 sec Oil Nutritive: 96 % testerek doporučuje!

 

Děkujeme testerkám za zapojení se do testování Gliss 7 sec a sdílení svých zkušeností. Velmi nás těší vaše spokojenost a pozitivní hodnocení našich produktů.

 

Dělej, co miluješ. Gliss se postará.

Objevte: