Highlights

Spotřebitelky testovaly barvy na vlasy Gliss Color

 

Značka Gliss se již několik desítek let specializuje na regeneraci vlasu a její jméno je již od roku 1952 spojováno s kvalitní péčí o vlasy a neustálou inovací. Odborné znalosti společnosti Schwarzkopf v oblasti barvení vlasu a zkušenosti značky Gliss ohledně vlasové regenerace dohromady vytvářejí inovativní kombinaci, jejíž výsledkem jsou také barvy na vlasy Gliss Color ve 20 krásných odstínech.

 

Chrání a pečuje

Receptura barev na vlasy Gliss Color obsahuje speciální systém Color Care, díky němuž mohou pigmenty barvy proniknout hluboko do vlasů. Naše permanentní barvy s komplexem kyseliny hyaluronové, která je známá pro své hydratační účinky, nejenže chrání vlasy před poškozením, ale také o ně pečují již v průběhu barvení i po něm.
Výsledkem je proto bohatá barva, až 100% krytí šedin a nádherný, zdravý lesk vašich vlasů.

 

V letních měsících stávajícího roku jsme se rozhodli naše permanentní barvy na vlasy Gliss Color otestovat a zeptat se tak spotřebitelů, jak jsou s nimi spokojení. Testování produktů proběhlo pod hlavičkou webového portálu Testuj.to, podpořený největší platformou testerů ŽENY s.r.o. v České republice, a v rámci dm skaut ve Slovenské republice – vyzkoušet barvy na vlasy Gliss Color se dohromady rozhodlo více než 600 testerek.

 

Jak celé testování dopadlo?

Testerky hodnotily pozitivně především účinné krytí šedin a zlepšenou kvalitu vlasů – vlasy byly po barvení jemné, hebké, lesklé a méně poničené. V rámci testování byla také oceňována jednoduchá a snadná aplikaci díky aplikátoru, který je součástí balení. Většina testerek také velmi chválila příjemnou vůni samotné barvy, pouze pro některé z nich byla až příliš intenzivní.

 

Z celkových výsledků hodnocení plyne, že barvu Gliss Color doporučuje 95 % testujících od ŽENY s.r.o. a 96 % DM skautů.

 

Děkujeme všem, kteří se testování barev na vlasy Gliss Color zúčastnili a velmi nás těší pozitivní hodnocení produktu, které potvrdilo jeho klíčové benefity.

 

Barva, která pečuje.

Objevte: