one dam image
Highlights

Získejte 5minutovou ošetřující kúru za pouhých 7 sekund

 

Regenerační a ošetřující řada expresní péče GLISS 7 SEC

 

Zažijte sílu 5minutového ošetření za neuvěřitelných 7 sekund! Nová regenerační a ošetřující expres řada produktů GLISS 7 SEC umožňuje díky svému inovativnímu složení obzvlášť rychlé a praktické použití. Ušetříte svůj drahocenný čas a získáte lesklé a zdravé vlasy díky vysoce efektivnímu složení v tekuté podobě. Dělej, co miluješ. GLISS se postará.

 

Každá sekunda se počítá! Život někdy bývá hektický, takže vám na intenzivní péči o vlasy zbývá jen málo času. Nová expres řada regeneračních a ošetřujících produktů GLISS 7 SEC poskytuje vysoce efektivní, super rychlou a snadnou péči. Tekutá forma v inovativním složení se během aplikace promění na krémovou texturu, která pomáhá odstranit známky poškození vlasů.

 

Tři produkty, které jsou součástí regenerační a ošetřující expres řady GLISS 7 SEC, nabízí ideální řešení pro péči o všechny typy vlasů: GLISS 7 SEC COLOR PERFECTOR s hyaluronovým komplexem a brusinkovým extraktem dodává barveným, tónovaným nebo melírovaným vlasům více lesku. GLISS 7 SEC OIL NUTRITIVE s Omega 9 mastnými kyselinami a marulovým olejem zjemňuje namáhané a lámavé vlasy. A GLISS 7 SEC ULTIMATE REPAIR s tekutým keratinem a perlovým extraktem snižuje lámavost poškozených a suchých vlasů při česání až o 90 %.

 

Použití produktů je jednoduché a významně šetří čas. Nejprve si umyjte vlasy a poté naneste jeden ze tří nových produktů z regenerační a ošetřující expres řady GLISS 7 SEC rovnoměrně po celé délce vlasů až ke konečkům. Následně lehce vmasírujte, dokud nevznikne krémová textura. Nechte přípravek působit po dobu 7 sekund, a nakonec vlasy důkladně opláchněte.

 

Dělej, co miluješ. GLISS se postará.

 

Přehled produktů nové regenerační a ošetřující expres řady GLISS 7 SEC

 

GLISS 7 SEC COLOR PERFECTOR s hyaluronovým komplexem a brusinkovým extraktem. Pro barvené, tónované a melírované vlasy. Okamžitě více lesku, hebkosti a zářivých barev.

 

GLISS 7 SEC OIL NUTRITIVE s Omega 9 mastnými kyselinami a marulovým olejem. Pro lámavé a namáhané vlasy. Okamžitá pružnost a pocit extra jemných vlasů.

 

GLISS 7 SEC ULTIMATE REPAIR s tekutým keratinem a perlovým extraktem. Pro velmi poškozené a suché vlasy. Až o 90 % menší lámavost vlasů při česání.

Objevte: