Model Gwilym s plným vousy
Highlights | Okamžiky

Získejte jedinečný look

#createyourstyle: Schwarzkopf ve své nové kampani oslavuje lidskou osobnost a motivuje vás k tomu, abyste byli tou nejlepší verzí sebe sama! Pokud vás příroda obdarovala neobvyklým vzhledem, je to skvělé! Nestyďte se, ale buďte hrdí! Ať už je to neobvyklý vzhled nebo výjimečná barva vlasů jako u modela Gwilyma. Zjistěte, jaké tajemství stylu si můžete vypůjčit od něj a od ostatních, kteří s hrdostí světu ukazují své jedinečné rysy.

Nejlepší stylové rady? Buďte tvůrcem svého vzhledu. Sebepřijetí a láska ke své osobě často přichází až později v životě. Náš model Gwilym neměl vždy nejlepší zkušenost se svým vzhledem:

 

"Rudé vlasy jsou vždy jedinečné a neobvyklé. V 80. a 90. letech moje barva vlasů rozhodně nebyla v pohodě. Dnes jsem za můj neobvyklý vzhled vděčný, protože bez něj bych nebyl tím, kdo jsem.“

 

Když jste mladý, nechcete se odlišovat od ostatních, později začnete experimentovat stále více a více a v běhu života se učíte milovat sami sebe. Koneckonců, vždy můžete být na sebe hrdý a vděčný za jedinečné vlastnosti, které vám příroda dala – jak ukazují následující příklady.

Model Gwilym nám v tomto videu říká, proč stojí za to mít se rád takoví, jací jste:

Unikátní vzhled dobývá módní svět

Albínská dvojčata Lara a Mara Bawar

Albínská dvojčata Lara a Mara Bawar, fotografoval Vinicius Terranova.

Albínská dvojčata Lara a Mara Bawar se chopila příležitosti a vzala módní svět útokem. Brazilské sestry nemají jen dokonalé míry, ale také nezaměnitelný vzhled. Rodiče Lary a Mary pocházejí ze západní Afriky a mají tmavou pleť. Vzhledem ke genetické mutaci, která způsobuje albinismus, mají jejich dcery bledě bílou kůži. Švýcarský fotograf Vinicius Terranova portrétoval dívky pro svůj fotografický projekt "Flores Raras" (vzácné květiny). Na obrázcích jsou albínská dvojčata zobrazena se svou černoušskou sestrou Sheilou. Všechny tři sestry Bawarovi jsou úžasnými modelkami, díky tomu, jak pracují se svými jedinečnými rozdíly v tak mladém věku. Nejen že si vydělávají peníze modelingem, ale navíc propagují toleranci a rozmanitost. Měli bychom být za svou jedinečnost pyšní.

Zrzavé vlasy: jedinečný vzhled

Náš model s červenými vlasy

Model Gwilym nebyl vždy spokojen se zrzavými vlasy. Dnes je rád, že je má.

Ne každý neobvyklý vzhled musí být extrémní nebo mimořádný. Někdy stačí mít vzácnou přirozenou vlastnost. Rudovlásky jsou jedinečné díky vzácnosti své barvy vlasů, často spárované s bledou kůží a pihami. Přirozeně rudé vlasy má pouhé jedno procento světové populace. Ženy s rudými vlasy jsou považovány za exotické krásky a jejich jedinečný vzhled fascinuje film a přehlídkové molo. Mnoho rusovlasých žen a stylových ikon se nachází v různých kreativních odvětvích, jako je herečka Julianne Moore, supermodelka Lily Cole a módní návrhářka Vivienne Westwoodová. Mezi mužské zástupce tohoto fascinujícího vzhledu zahrnujeme prince Harryho, hudebníka Eda Sheerana nebo modela Gwilyma Pugha.

Přirozené vs. barvené zrzavé vlasy

one dam image
Červená je působivá. A nezáleží na tom, zda je barva přirozená nebo jsou vlasy barvené.

Mnoho žen si barví své přirozené červené vlasy, aby dosáhly hlubší a živější barvy. Jedná se také o skvělý způsob, jak dosáhnout změny odstínu. Barva nebo přeliv může dokonce zlepšit zářivost a lesk. Blondýnky jako herečka Christina Hendricksová nebo brunetky jako zpěvačka Florence Welchová se s pomocí kadeřníka více a více proměňují v zázračné krásky zázvorové barvy. Tmavé vlasy po intenzivním přelivu nebo barvením získávají atraktivně měděný lesk. Neexistuje žádný speciální šampon pro červené vlasy, ale šampon pro ochranu barev zabraňuje jejich vyblednutí. Ať už se jedná o vlasy přirozené nebo barvené, zrzavý pigment je vysoce citlivý na světlo.

Žena s červenými vlasy

cool mikádo s ofinou dokáže vytěžit ze zrzavých vlasů maximum.

Objevte: