Highlights

Schwarzkopf první experience store je otevřen

 

Místo, kde se můžete setkávat s přáteli, učit se a nechat se inspirovat. House of Schwarzkopf kombinuje dědictví, znalosti a inovace v krásném designovém obchodu a salonu, který se nachází v srdci Berlína na Rosenthaler Straße.

one dam image

Slavnostní otevření House of Schwarzkopf proběhlo 30. září jako událost červeného koberce. Otevření se zúčastnila stovka exkluzivních hostů, mezi nimiž nechyběla televizní moderátorka Nazan Eckes, modelka, zpěvačka a herečka Eva Padberg, modelka Lorena Rae nebo německý bloger a influencer Riccardo Simonetti. Nechyběli ani ambasadoři za Českou republiku, modelka Karolína Kokešová a make-up artistka a vlasová stylistka Lucia Sládečková.

 

Skvělou atmosféru vytvářel vynikající hudební zážitek, o který se postaralo berlínské DJ duo Alyssa Cordes a Gia Escobar. Velkým překvapením večera byla pop-up módní přehlídka návrháře Floriana Parkitnyho, která kombinovala módu se stylovými účesy.

null
null

House of Schwarzkopf je od 2. října otevřen i pro veřejnost. Nenechte si ujít jedinečný vzrušující zážitek, který vytváří interaktivní body, ať už v digitální nebo nedigitální podobě. AR technologie, senzuální zážitek, personalizované produkty, vlasová analýza a expertní rady – díky tomuto všemu můžete objevovat a aktivně vytvářet krásu.

 

 

HERITAGE WALL

Nechte se vtáhnout do historie značky Schwarzkopf. Na policích heritage wall jsou umístěny lahvičky s rokem, který se váže k minulosti Schwarzkopf. Položením lahvičky na interaktivní platformu spustíte video, které vás provede 120letou historií odborných znalostí a dovedností.

one dam image

FRAGRANCE TABLE

Krásně navržený fragrance table vás zavede do světa vůní Schwarzkopf. Tento senzorický zážitek vám představí jednotlivé tóny, které utváří pečující a stylingové produkty Schwarzkopf. Můžete si přivonět k vašim oblíbeným vůním a objevovat nové, stačí pouze umístit lahvičku na platformu.

one dam image

MAGICKÉ ZRCADLO

Krásně navržený fragrance table vás zavede do světa vůní Schwarzkopf. Tento senzorický zážitek vám představí jednotlivé tóny, které utváří pečující a stylingové produkty Schwarzkopf. Můžete si přivonět k vašim oblíbeným vůním a objevovat nové, stačí pouze umístit lahvičku na platformu.

one dam image

SELFIE PROSTOR

 

Toto inovativní zařízení umožňuje zachytit vaši krásu. Dle potřeb si můžete nastavit světlo, filtr, ale i průtok vzduchu a užít si tento zážitek jako by ste právě byli ve fotografickém studiu.

 

 

PERSONALIZOVANÉ PRODUKTY

 

Personalizace a individuální potřeby jsou klíčové v House of Schwarzkopf. Experti vám připraví produkty, které odpovídají vašim potřebám založených na detailní vlasové analýze.

 

 

PRÉMIOVÉ SLUŽBY SALONU

 

V prvním patře House of Schwarzkopf se nachází prémiový salon, kde si můžete sjednat schůzku s Hauke Schmidt a jeho týmem. Salon nabízí individualizované služby, profesionální produkty nebo personalizovanou konzultaci ohledně stavu vašich vlasů.

 

 

VIRTUÁLNÍ HOUSE OF SCHWARZKOPF

 

Otevření je doprovázeno spuštěním virtuálního House of Schwarzkopf. Na webových stránkách https://www.schwarzkopf.de/hos/houseofschwarzkopf.html mohou návštěvníci prozkoumávat interaktivní body, registrovat se na exkluzivní události, zabookovat si schůzku v salonu nebo nakupovat Schwarzkopf profesionální produkty a limitované edice.

 

House of Schwarzkopf je otevřen pondělí až sobota 10-19 hod, salon je otevřen úterý až sobota 10-19 hod.

Objevte: