Vlasový styling | Léto

Letní účesy s poutavými doplňky

Různé typy čelenek, šátků a sponek mohou dodat účesu jedinečnou náladu nebo vytvořit umělecký prvek. Doplňky jsou nejen krásné, ale také praktické. Zatímco Vám dovolí vyjádřit svůj styl nebo momentální náladu, drží Vaše vlasy tam, kde chcete. Experimentování s doplňky otevírá možnosti ukázat kreativitu a hravou stránku Vaší osobnosti.

Vlasové ozdoby mohou být vyrobeny z různých materiálů a liší se stylem od náladových kousků po drahé a umělecké kusy. Tady máte příležitost vyjádřit svůj styl a vytvořit nové účesy podle svých představ. Samozřejmě, že módní návrháři nemohou při tvoření svých kolekcí tuto příležitost opominout. Tuto sezónu jsme viděli mnoho modelek předvádět kreativní použití vlasových doplňků. Rádi bychom vás inspirovali s naší fotogalerií účesů s nejzajímavějšími doplňky.

Kreativní doplňky pro letní účesy

V módě se stává, že praktičnost někdy pokulhává za krásou. Umělecké a krásné doplňky jsou vždy okouzlující, když jsou praktické a také funkční. Nejlepší vlasové ozdoby jsou krásné, drží náš účes a ještě jsou výrazem našeho stylu. Zdobení vlasů a hlavy je prastarým zvykem žen, stejně jako mužů. Existuje samozřejmě mnoho stylů a možností. V současnosti se doplňky používají většinou ke zdobení drdolů, hladkých účesů, copů, ale také vlnitých a kudrnatých hlav. Stejně jako v pradávných dobách, ženy stále používají ke zdobení svých vlasů krásné přírodní nebo umělecké ozdoby jako jsou květy, pírka, textil, sponky a bižuterii.

Galerie: Letní účesy s vlasovými doplňky

Objevte: Léto