Vlasový styling | Léto

10 tipů, jak správně pečovat v létě o blond vlasy

V létě čelí naše vlasy mnoha vlivům, které mohou porušit jejich kvalitu. Střídání teplot, UVA/UVB sluneční záření, slaná nebo chlórovaná voda a vítr můžou způsobovat, že se vlasové vlákno otevře a je tedy mnohem náchylnější k vymývání barvy, poškození a vysušování. Tady je TOP 10 tipů, jak své vlasy v létě ochránit.

 

  1. V létě používejte pokrývku hlavy na ochranu vlasů.
  2. Používejte produkty s UV faktorem.
  3. Vlasy před i po koupání v bazénu nebo v moři opláchněte vodou např. ve sprše.
  4. Po pobytu ve vodě nechte vlasy volně uschnout. Nedávejte je mokré do gumičky.
  5. Po každém umytí vlasů šamponem použijte masku.
  6. Po pobytu ve vodě naneste do vlasů kondicionér nebo olej.
  7. Konečky vlasů sestřihujte každé 2 měsíce.
  8. V létě používejte olejové/gelové barvy na vlasy, aby se vlas zbytečně nevysušoval.
  9. Omezte sušení vlasů fénem.
  10. Vzdejte se raději i žehlení a kulmování vlasů, aby se vlas nevysušoval.
one dam image

SCHAUMA SILVER REFLEX

null

Hledáte ten nejlepší šampon pro blond vlasy? Za nás je to rozhodně Schauma Silver Reflex. Má speciální složení se studenými fialovými pigmenty vyvinuté přímo pro blond vlasy. Bojuje proti nežádoucím žlutým tónům, neobsahuje silikony a posiluje vlasovou strukturu.

Náš tip:

Pokud chcete dosáhnout většího efektu neutralizace žlutých tónů, nechte šampon 3-5 minut působit a až poté opláchněte.

SCHAUMA MISS FRESH SUCHÝ ŠAMPON

null

V létě by vám rozhodně neměl chybět suchý šampon Schauma Miss Fresh pro mastné vlasy! Schauma suché šampony jsou speciálně vyvinuté pro okamžitý vlasový objem, posílení struktury vlasů a osvěžení mezi normálním mytím. Rýžový škrob absorbuje přebytečné mastnoty a poskytuje okamžité osvěžení vlasů bez bílých zbytků.

SCHAUMA BEAUTY OIL

null

Zesvětlené blond vlasy potřebují speciální výživu. Proto je tu Schauma Beauty Oil, která obsahuje 8 různých rostlinných olejů, které oživují lesk a hebkost suchých vlasů. Vlasy vyživuje bez zatížení a nezanechává zbytky. Aplikuje se na suché i vlhké vlasy.

PALETTE ZESVĚTLOVAČE XL9 A 219

null

Blond vlasy jsou nestárnoucím módním trendem. Získejte výrazný blond výsledek, zatímco vaše vlasy budou zářivé a zdravě vypadající díky barvám Palette Deluxe! Vysokovýkonný zesvětlovač XL9 Platinová blond zesvětlí vlasy až o 9 odstínů, zesvětlovač 219 Platinový perleťově plavý potom až o 4 odstíny. Oba tyto zesvětlovače mají speciální složení s pečujícími mikrooleji a efektem proti žlutým tónům. Pro krásnou chladnou blond v pohodlí domova!

PALETTE BLOND TONERY – ASHY A PLATINUM

null

Kadeřnice často po zesvětlení vlasů používají tonery na dotvoření požadovaných odlesků a tónů. Nyní máte možnost si to stejné dopřát doma, bez návštěvy kadeřníka. Nové Palette Blond Tonery přicházejí ve dvou variantách – Ashy pro popelavé tóny a Platinum pro platinové tóny. Oba oživí vaši blond barvu a pečují přitom o vaše vlasy. Vymývají se po 8 umytích.

PALETTE ANTI-YELLOW SPREJ

null

Potřebujete se rychle zbavit žlutých tónů bez mytí vlasů? Máme pro vás záchranu! Palette sprej proti žlutým tónům nastříkáte do suchých nebo vlhkých ručníkem vysušených vlasů a žluté tóny jsou pryč. Sprej zároveň vytváří zářivý blond lesk.

Objevte: