Vlasový styling | Tipy a triky

Změny účesu

Změnou účesu můžete skvěle posílit své sebevědomí. Je to také způsob, jak si vytvořit vlastní styl a díky tomu také svůj vztah k ostatním. Co takhle účes, který vaše drahá polovička zbožňuje? Nabízíme stylingové návody na úspěšnou změnu účesu, který se stane vaším (a jeho) novým favoritem.

Každý nový účes nevyžaduje nový střih. Malé stylingové změny mohou vytvořit velkou změnu. Pokud jsou vaše vlasy obvykle kudrnaté nebo vlnité, možná budete chtít vyzkoušet rovné vlasy. Když jste zvyklá nechat své dlouhé vlasy všude poletovat, možná si budete chtít vyzkoušet učesat drdol. Efekt bude obrovský! Změna je dobrá! I kdybyste neobjevila ten nejlepší účes pro vás hned na poprvé, budete na nejlepší cestě.

Nový účes

Příliš široký výběr! Našli jste svůj nový účes?

Jak objevit svůj nový oblíbený účes:

Používejte doplňky jako jsou čelenky, ozdobné sponky, zajímavé šátky, šály nebo pásky. Den svatého Valentýna je skvělou příležitostí vyzkoušet nový účes s hravými doplňky.

Učešte svoji pěšinku na opačné straně nebo ji změňte na pěšinku uprostřed.

Použijte vysoušeč vlasů k vytvoření ležérních vln nebo k narovnání vlasů.

Pokud nenosíte ofinu, učešte své vlasy přes čelo z jedné strany na druhou. Vlasy vpředu na straně na úrovni uší zajistíte sponkou. Více způsobů, jak své vlasy vpředu učesat přes čelo můžete najít zde: Falešný culík

Zesvětlete barvu svých vlasů, vyzkoušejte například barevné pramínky nebo změňte odstín barvy.

Podívejte se, zda najdete svůj nový oblíbený účes zde:

Překvapte slavnostním dlouhým mikádem (Lob = long bob)

Nový účes

Váš partner si toto na dotek jemné dlouhé mikádo zamiluje a přátelům i kolegům jistě neujde slavnostní charakter tohoto účesu. Toto po ramena dlouhé mikádo je jemné a extravagantní zároveň. Pokud máte delší vlasy a nechcete je stříhat, můžete si učesat falešné mikádo. Vše co potřebujete je pár sponek a lak na vlasy.


Různé účesy s falešným mikádem oblíbené mezi celebritami. Podívejte se zde.

Romantický výčes

Nový účes

Tento rozcuchaný drdol vytvoříte snadno a rychle, i kdybyste nikdy dříve nic podobného nečesala.

Styling: Sepněte vlasy vzadu na krku, dlouhé konce vlasů složte pod culík a zajistěte je sponkami. Nechte několik zbloudilých pramínků z drdolu uniknout. Tyto pramínky s pomocí kulmy natočte. Pro zářivý a zafixovaný účes vlasy přestříkejte lakem na vlasy s extra leskem.

Sexy účes pro speciální večery

Nový účes

V některých případech platí, že čím víc tím lépe. To rozhodně platí u takového účesu pro speciální příležitosti. Překvapte svého milého okouzlujícím bohatým účesem s na stranu hozenými kadeřemi.

Styling: Použijte kulmu na vlasy a vytvořte na vlasech velké lokny. Naneste objemový pudr ke kořínkům vlasů a vlasy natupírujte, abyste získala maximální objem. Pak bohaté kadeře přehoďte přes jedno rameno.

Objevte: Typy a triky

Související články