Vlasový styling | Tipy a triky

Přirozeně vypadající účesy

Přirozeně vypadající účesy se hodí k našemu modernímu životnímu stylu. Jsou nedbalé, jednoduché a pohodové, ale nejdůležitější je, že se snadno a rychle vytvoří. Doufáme, že fotografie prostých a jednoduchých účesů v naší galerii vás budou inspirovat k vytvoření přirozeně vypadající verze vašeho oblíbeného účesu.

V současném uspěchaném světě musí být účesy jednoduché a nekomplikované. Kromě toho, jednoduchý design je výrazem naší doby. Naštěstí máme kolem sebe mnoho okouzlujících a jednoduchých účesů. Nejdůležitější vlastností je jejich snadný styling. Nedokončené účesy můžete jednoduše vytvořit během pár vteřin za použití jen svých rukou a několika moderních stylingových přípravků. Pokud dáváte přednost spleteným vlasům (ať kvůli tomu, že se vám to líbí, nebo je to ve vaší profesi vyžadováno), můžete si své vlasy stočit nebo splést a vytvořit tak jeden z mnoha jednoduchých výčesů. Všechny „nedodělané“ účesy jsou přirozeně ze své podstaty rozcuchané. Nechte několik pramínků vlasů vyklouznout z jinak organizovaného výčesu, drdolu nebo culíku, dokonce i copy by měly postrádat kapku ze své rovné dokonalosti. Nechte vlasy vykukovat, kde chtějí, abyste je mohla svými prsty občas vrátit na své místo. Pokud si myslíte, že váš účes potřebuje dodat osobitý výraz, můžete vždy použít nějakou ozdobu jako vlasový doplněk.

Pět kroků k přirozeně vypadajícímu účesu

Nejdůležitější vlastností přirozeně vypadajících účesů je jejich jednoduchost a fakt, že malé pramínky vlasů budou rámovat váš obličej. To znamená, že stylingové přístroje jako jsou žehličky na vlasy, kulmy a fény zůstanou studené a nepoužité na svém místě. Pro přirozeně vypadající účesy jsou tím nejlepším stylingovým nástrojem vaše ruce. Stylingové přípravky byste také měli použít jen střídmě. Použijte jen nenápadné stylingové pomocníky. Možná můžete svým vlasům dodat trochu lesku.

Jak vytvořit přirozeně vypadající účes:

1. Umyjte své vlasy a pak je učešte hřebenem s širokými zuby nebo vykartáčujte.

2. Nechte své vlasy přirozeně uschnout na vzduchu.

3. Naneste si do dlaní malé množství vlasového vosku a vlasy svýma rukama prohrábněte.

4. Pokud nechcete nechat vlasy rozpuštěné, sepněte je do pohodového culíku nebo drdolu.

5. K dodání lesku použijte extra lesklý lak na vlasy.

Tip: Přirozeně vypadající vlasy mohou také vypadat matně. Pokud dáváte přednost matnému vzhledu, použijte stylingovou pastu pro matné vlasy místo vosku a lesku ve spreji.

Make-up v jemných zemitých tónech béžové, hnědé a světle růžové nebo tělové barvě bude přirozené účesy doplňovat nejlépe.

Doufáme, že fotky přirozeně vypadajících účesů z naší galerie vás budou inspirovat ke kreativitě. Možná přijdete na spoustu svých vlastních pohodových a velmi moderních nedokončených účesů.

Galerie: Přirozeně vypadající účesy

Objevte: Typy a triky

Související články