Vlasový styling | Tipy a triky

Účesy na Halloween

Ne každý se rád o Halloweenu převléká za čarodějnice, vampýry nebo netopýry. Pokud byste ráda oslavila noc mrtvých a ukázala přitom svoji druhou stránku, máme pro vás stylovou alternativu. Modelky a celebrity v naší galerii předvádějí temné a strašidelné účesy hodné oslavy duchů o 31. říjnu. Naše stylingové tipy vám pomohou ukázat vaši tmavou stránku.

Když přijde na převlek o Halloweenu, kreativita je hlavním heslem. Ztvárnění vašich temných nápadů z jiného světa nezná hranic. Pokud jde o halloweenské převleky, nikdo si nemůže stěžovat na nedostatek inspirace. Není žádný důvod proč nedat zelenou i těm sebevíc extravagantním nebo dokonce morbidním nápadům. Správný halloweenský look je temný, morbidní a také tak trochu nahání strach. Nic jiného než zcela děsivého se nepočítá. I mezi temnými duchy je zde prostor pro hravou ženskost. Řada hvězd a modelek v našem výběru nenechá nikoho na pochybách, že si Halloween v tomto směru opravdu užily.

Halloweenské účesy: Tipy a triky

null

Princezna noci se síťkou a peříčky v černém: herečka Ni Ni se trefila do černého.

Halloween je tou správnou dobou, kdy můžete vyzkoušet téměř zapomenuté nebo neobvyklé stylingové nástroje a triky.

1. Síťky: Síťky se dnes v módě používají zřídka. Proto se tak perfektně hodí k ozdobení vašeho outfitu na halloweenské hodiny duchů. Síťkou můžete zakrýt vlasy, obličej nebo obojí (podívejte se na obrázek vlevo v naší galerii).

2. Objem: Extrémně objemné účesy vypadají extravagantně a jsou proto tím pravým účesem pro Halloween. Ať si vyberete kadeře, ohromnou patku, drdol nebo vlasy natupírujete, noc strašidel je tou pravou dobou pro extrémy.

3. Make-up: Líčením můžete dramaticky změnit svůj vzhled a stačí vám jen několik vhodně zvolených prvků. Oči orámované v širokém kruhu velmi tmavým očním stínem navodí tu správnou atmosféru. Tip: Protáhněte oční linky daleko za víčko a nahoru, abyste vytvořili dojem kočičího oka. Možná byste ráda prohloubila svůj pohled použitím černých, tmavě hnědých, šedých nebo červených očních stínů namalovaných až k obočí. Pleť bílá jako duch se na Halloween skvěle hodí. Pokud ji nemáte, použijte k vytvoření takového efektu hodně světlého makeupu nebo bílý divadelní maku-up. Tmavě rudé rty doplní image ducha, zatímco sladké odstíny růžové celý vzhled naopak zjemní.

Částečně zvednuté vlasy vytvoří dojem dramaticky velkého účesu a skvěle doplní vaše halloweenské zjevení. Schwarzkopf expert na vlasy Armin Morbach ve svém videu vysvětluje, jak vytvořit takový strašidelný halloweenský účes v několika málo krocích.

Video: Jak vytvořit rockový účes

Galerie: Halloweenské účesy

Související články