faster-shine-for-dull-hair
Vlasový styling | Tipy a triky

Nejrychlejší účesy na světě

Opět jste vstala později, než jste původně chtěla, a zatímco hltáte svůj ranní čaj či kávu, musíte se rychle rozhodnout, co si vezmete na sebe. Charakterizuje vás tento popis? Že byste v této situaci mohla věnovat časově náročné úpravě vlasů, je více než nepravděpodobné. Proto vám ukážeme, jak si můžete své dlouhé, středně dlouhé či krátké vlasy jednoduše upravit i ve spěchu. Potřebujete-li své vlasy oživit po dlouhé noci, máme pro vás také několik tipů. Navíc vám prozradíme několik triků, jak oživit vlasy po dlouhé probdělé noci. Jste připravená? Tak do toho!

Spíte neklidně? Pokud ano, pak pravděpodobně znáte ranní boj s neukázněnými vlasy, které trčí do všech stran, jak se jim zlíbí. To platí zejména pro krátké a středně dlouhé vlasy. Velmi účinným řešením je nanést na vlasy malé množství ochranného spreje při fénování vlasů a krátké vlasy překartáčovat proti směru růstu. Tím se jim vrátí tvar. Sahají-li vaše vlasy alespoň k bradě, pomohou vám čtyři velké natáčky se suchým zipem nebo nahřáté natáčky. Natočte na ně silné prameny horních vlasů a pak je s pomocí fénu krátce zahřejte proudem teplého vzduchu. Natočené vlasy nechte vychladnout a věnujte se nějaké jiné činnosti, např. make-upu.

Pro neklidné spáče s dlouhými vlasy může být užitečné, když si vlasy večer před ulehnutím stáhnou do vysoko posazeného ohonu (neutahujte však ohon příliš pevně). To vám umožní klidný odpočinek a vaše vlasy zůstanou bez úhony. Pro stažení vlasů do velmi volného ohonu navrhujeme použít malý hedvábný šátek, a nikoli textilní gumičku. Tím zabráníte vytvoření nehezkých otlaků.

Devět bleskových řešení pro úpravu vlasů

Objevte: Typy a triky

Související články