Vlasový styling | Dlouhé vlasy

Styling pro dlouhé vlasy: nechte je rozpuštěné!

Nosit dlouhé vlasy stažené do culíku nebo drdolu připomíná organizovaný účes vhodný pro pracovní den. Nicméně, je zajímavější čas od času rozehrát krásu Vašich dlouhých vlasů. Kromě toho Vám to bude mnohem víc slušet, když Vám budou lesklé vlasy proudit kolem ramen. Dlouhé vlasy mohou být upraveny mnoha nekomplikovanými způsoby. Nechali jsme celebrity, aby nám ukázali krásné účesy z dlouhých vlasů. V našem videu uvidíte, jak kreativně a zručně upravit dlouhé vlasy.

Dlouhé hedvábné vlasy jsou tak lákavé a tak hebké na dotek. Kdyby bylo na mužích, ženy by nosily své dlouhé vlasy rozpuštěné už pro samotný smyslný zážitek, který byl od nepaměti součástí ženskosti.

Ženy, na druhé straně, dávají přednost vlasům, které jsou tvrdší na dotek a radši si je v rámci pohodlí stahují do culíků, drdolů a copánků (alespoň to tak tvrdí). Možná se rádi, místo toho, necháte inspirovat mnoha nádhernými styly z dlouhých rozpuštěných vlasů. Takový účes Vám zjemní rysy obličeje a podtrhne tak vaši ženskost. 

Nezapomeňte nechat své dlouhé vlasy volně v kaskádách padat kolem Vašeho obličeje a ramen. Můžete také vyzkoušet naše stylingové tipy. Potom běžte mezi ven a užívejte si ohlasy lidí kolem Vás.

Stylingové tipy pro dlouhé vlasy

Dlouhé vlasy potřebují hodně péče, aby vypadaly dobře. Před finálním stylingem je důležité používat vhodný šampon a pečující přípravky. Vlasová péče určená pro dlouhé vlasy je vytvořena, aby odpovídala potřebám dlouhých vlasů. Určitě používejte po každém mytí kondicionér.

I když si chcete nechat narůst delší vlasy, stále byste měla pravidelně nechat zastřihávat konce vlasů. Může to vypadat jako oběť, ale určitě to pomůže udržet Vaše vlasy zdravé. Pravidelné zastřihávání také zabrání roztřepeným konečkům.

Konce dlouhých vlasů bývají často suché, a proto potřebují alespoň jednou týdně vyživující intenzívní kúru. Přípravky určené pro roztřepené vlasy zacelí konečky citlivých vlasů a dodají jim více pohybu.

Prameny dlouhých vlasů mají často tendenci padat do obličeje, zvláště když se chcete soustředit na práci. To může být iritující, mírně řečeno. Jednoduchým řešením může být tyto neposlušné pramínky přichytit sponkou.

Vždy vlasy přestříkejte lakem na vlasy ze vzdálenosti alespoň 20 cm, aby se Vaše vlasy mohly volně pohybovat a zůstaly nadýchané.

Nezapomeňte na lesk ve spreji, kterým vlasy ošetříte na závěr. Lesk je u dlouhých vlasů velmi atraktivní.

Kadeřník hvězd Armin Morbach zde krok za krokem ukáže, jak upravit Vaše dlouhé vlasy. Není to nic komplikovaného.

Vítejte v naší galerii! Nabízíme hvězdné fotografie celebrit s uhlazenými dlouhými vlasy, vlnitými i luxusními kadeřemi. Variace účesů pro dlouhé vlasy jsou nekonečné.

Video: Jak upravit vlasy s pomocí fénu pro pracovní den

Galerie: Celebrity s dlouhými vlasy

Objevte: Dlouhé vlasy

Související články