Barvy na vlasy | Zrzavé vlasové barvy

Barvení vlasů načerveno: Jděte s módou – zvolte červenou

Co se rusých vlasů týče, zahrnuje význam slova „červená“ neuvěřitelně široké barevné spektrum od hřejivé červenohnědé až po zcela purpurovou. Při barvení vlasů načerveno bývalo prvním krokem odbarvení. Díky novějším technologiím barvení je však nyní zapotřebí už jen zřídka.

Rusé vlasy
© Getty

Rusé vlasy: Takhle krásně mohou vypadat.

Není pochyb o tom, že nejsilnějším aktuálním trendem v barvení vlasů je právě červená. Módní svět dnes doslova šílí po ohnivých měděných odstínech, které by sotva kdo označil za přirozené. Ještě nikdy nebyly rusovlasé modelky tak žádané! (www.modelswithredhair.com)

Máte-li vlasy po ramena, můžete se stát jednou z průkopnic tohoto trendu. Módní jsou zejména výčesy z rusých vlasů a melírované prameny měkce vlnitých rusých vlasů. Žádný trend však samozřejmě nikdy neexistuje bez „proti-trendu“ / Každou akci však provází reakce, a to platí i ve světě módy. Své příznivce si tak v roce 2011 najdou i namodralé odstíny rusých vlasů a radikálně krátké sestřihy s vyholenými vlasy na krku, jakožto i červený melír, který má v oblibě zpěvačka a modelka Rihanna.

Barvení vlasů načerveno:

Jak se stát módní rusovláskou.