Barvy na vlasy | Hnědé vlasové barvy

Nejatraktivnější účesy pro hnědé vlasy

Hnědé vlasy mohou mít různé odstíny a nuance od světle mléčně hnědých až po tmavé kávové odstíny. Většinou jsou hnědé vlasy silnější a odolnější, než vlasy plavé. Samozřejmě to hraje důležitou roli ve výběru Vašeho účesu. V naší galerii účesů můžete najít slušnou inspiraci pro Vaše hnědé vlasy.

Hnědé vlasy jsou ze své podstaty silnější než blond vlasy. Na to dbejte při vybírání vhodného účes a proměnit své hnědé vlasy ve výhodu. Magickým receptem pro účesy z hnědých vlasů je méně objemu a více struktury. Tento recept nikdy nezklame!

Velmi důležité je, aby účes z hnědých vlasů nepřitáhl více pozornosti než rysy Vašeho obličeje. Pokud budou Vaše hnědé vlasy dominovat Vašemu vzhledu, Vaše rysy obličeje a výraz nebudou vypadat přirozeně.

Sofistikované účesy harmonicky podporují vzhled a podtrhují to nejlepší z Vašeho vzhledu a temperamentu.

Vytvořili jsme deset klíčových tipů pro styling hnědých vlasů.

Důležité stylingové tipy pro hnědé vlasy

1. Pokud nosíte ofinu, měli byste ji česat ke straně, aby nezakrývala příliš z Vašeho obličeje.

2. Brunetkám velmi sluší dlouhé vlnité vlasy shrnuté na jednu stranu. Jednoduše přehoďte dlouhé konce Vašich hnědých vlasů přes jedno rameno (viz účes Mirandy Kerr).

3. Uhlazený účes využívá toho, že tmavé vlasy bývají těžké, a vypadá docela elegantně.

4. Vrstvené střihy jsou pro brunetky ideální. Takový střih dodává účesu styl a zároveň redukuje objem a přirozenou těžkost tmavých vlasů.

5. Hnědé vlasy vypadají obzvlášť atraktivně, když jsou sčesané dozadu do culíku nebo drdolu. Vlasy mohou vypadat ležérně (viz účes Kate Beckinsale) nebo být elegantně nagelované jak ukazuje Meghan Markle.

6. Polodrdoly jsou také vhodné pro hnědé vlasy. Takové částečné drdoly jsou tvořené jen částí tmavých vlasů po stranách a sepnuté vzadu na hlavě. Je to další způsob jak udržet tmavé vlasy pryč z obličeje.

7. Vlny a vrstvení ubírají na vážnosti, která je často hnědým vlasům přisuzována. Jemné proužky ve světle hnědých odstínech mají podobný efekt.

8. Brunetky vypadají s mikádem obzvlášť stylově. I když bude mikádo poměrně objemné, účes nepůsobí příliš tmavě nebo těžce. Vlasy mohou dokonce padat do obličeje, aniž by ho zastínily. To platí zejména pro mikáda bez ofiny (viz mikádo Emily Blunt).

9. Dodejte svým hnědým vlasům jemné vlny nebo je ležérně sepněte do drdolu a nechte několik pramínků kolem svého obličeje, abyste každého okouzlili smyslným leskem svých hnědých vlasů.

Účesy pro hnědé vlasy: objem

Asi byste rádi využili největší výhodu svých objemných vlasů, ale také by měly být všechny elementy v rovnováze, abyste se vyhnuli nafouknutým účesům. Pokud dáváte přednost dlouhým uhlazeným vlasům, mohly byste vyzkoušet polodrdoly nebo vlasy přehozené na stranu. Velké objemné účesy mohou být příliš, zvlášť pokud je barva Vašich vlasů tmavě hnědá.

Účes pro hnědé vlasy: lesk

Pokud máte tmavě hnědé vlasy, skrytá krása spletených copů může být patrná až na druhý pohled. A opět platí, komu by se nelíbila hra světla na krásných hnědých vlasech?  Složité účesy a zapletené copy vypadají opravdu sofistikovaně, když využijí dostatečné bohatosti hnědých vlasů.

Krása hnědých vlasů může být dodatečně podpořena zářivými odlesky světla. Jako vždy platí, že světlé odlesky jsou více viditelné u rovných vlasů, než u vlnitých. Nechte své vlasy zářit!

Armin Morbach ve svém videu ukazuje, jak učesat dlouhé hnědé vlasy do stylového rockového účesu se spoustou dobře umístěného objemu.

Naše galerie představuje hvězdy s hnědými vlasy a jejich velmi lichotivé účesy.

Video: Jak vytvořit rockový účes

Galerie: Hvězdy s nádherně učesanými hnědými vlasy