Barvy na vlasy | Hnědé vlasové barvy

Trendy barva vlasů: studená hnědá

Hnědé vlasy mohou působit sametově, měkce nebo bohatě. Studené hnědé odstíny se obzvláště hodí pro přicházející chladné měsíce. Jsou to ledové hnědé odstíny od světle popelavě hnědé po studenou tmavě hnědou.

Hnědá barva vyvolává různé asociace. Může připomínat kávové nápoje jako espresso, moka a cappuccino, nebo také zemi, dřevo a podzimní listí, stejně jako čokoládu, karamelové bonbóny a skořicové cukroví. Proto je hnědá považována za univerzální barvu vlasů, která je docela vzrušující navzdory svému mírnému charakteru.

Oblíbeným odstínem Armina Morbacha je hnědé cappuccino. “Tento kouřově hnědý odstín obsahuje také popelavé blond nuance, i když jde o bohatší barvu”, nadšeně popisuje vlasový expert Schwarzkopf.

Hra s hnědými odstíny je jemná a často patrná jen při bližším pohledu. To se také považuje za jednu ze skvělých vlastností této barvy vlasů. Taková barva může být zároveň obyčejná i výjimečná.

Lesk čerstvě obarvených hnědých vlasů je obzvlášť úchvatný. Správná péče o vlasy jim poskytne výživu pro extra pevnost.

Účesy pro studené odstíny hnědé

Pro hnědé vlasy se nejvíce hodí jednoduché a přirozené účesy, jako jsou ležérní nízké drdoly nebo „nedodělané“ vlny. Naše modelky tyto účesy nahoře předvádějí. U rovných vlasů je pozornost zaměřena více na barvu vlasů. Vlnité vlasy se více pohybují nejen na pohled, ale také pokud jde o jejich barvu, protože lom světla se u vlnitých vlasů mění. Výsledkem je, že vlnité hnědé vlasy hrají mnoha odstíny.

Schwarzkopf vlasový expert Armin Morbach ve svém videu ukazuje jak vytvořit vlny u hnědých vlasů.

Video: Jak vytvořit přirozené vlny