Barvy na vlasy | Hnědé vlasové barvy

Jak vlasy nabarvit nahnědo a jak najít ten správný odstín

Takže se chcete stát brunetkami? Vítejte na palubě – hnědá je barvou byznys třídy. Vaše hnědé vlasy by měly mít tu správnou sytost, dokonalý červený tón a harmonicky doplňovat vaši pleť a oči. Všechna tato očekávání představují zároveň i důvody, proč vlasy barvit s maximální opatrností.

Krásné, sytě hnědé vlasy

Krásné, sytě hnědé vlasy – jsou zkrátka úžasné!

Domníváte se, že Charlotte je v seriálu Sex ve městě jedinou racionálně uvažující postavou, vaše barva v odstínu střední blond vám připadá už jaksi nudná a svoji letní dovolenou chcete strávit sněním pod plamami, spíše než balancováním na surfovém prkně? Pokud zní vaše odpověď „ano“, pak jste připravené stát se brunetkami – a my vám blahopřejeme, protože vaše rozhodnutí je správné! Hnědé vlasy - zejména ty dokonale upravené - jsou zosobněním zralé elegance, povědomí o stylu a vyzrálosti.

Změnit nahnědo světlejší barvu vlasů s pomocí dlouhotrvající barvy nebo intenzivního přelivu je hračka. Hledání toho „jediného dokonalého“ odstínu se však může proměnit v noční můru. Přírodní střední blond nabarvená na tmavě hnědo může působit poněkud uměle. Radost z nové hnědé barvy vlasů vám zaručeně pokazí také nazelenalý nádech. Řešením těchto nesnází je jistá umírněnost a opatrnost, co se týče výběru odstínu i samotného procesu změny barvy.

Barvení vlasů nahnědo: Tipy pro nové brunetky