Péče o vlasy | Ochrana

Bronde – 5 nejlepších tipů na péči

Pokud možno na bronde: podmanivý mix blond a hnědých odstínů vykouzlí pohádkové vlasy, které vypadají jako sluncem políbené – a proto se za nimi každý otočí! A aby to tak bylo, prozradíme vám pět nejlepších tipů na péči pro dlouhotrvající účes!

„Brondýnky“ si užijí více zábavy! Proč si vybrat jen jednu barvu vlasů, když můžete mít dvě? Vzrušující barevný flirt blond a hnědé je vlasovým trendem sezóny, který musíte mít: bronde (blond + brown). Jak nás sluncem políbený účes rozsvítí? Základní barvou pro tento trendy účes je buď plavá nebo hnědá a tolik vyhledávaný sluneční jas se do vlasů dostane díky jemným pramínkům: blondýnkám se přidají hnědé akcenty a brunetkám naopak blond melíry. Čím více odstínů těchto dvou barev se použije, tím elegantnější a přirozenější bude výsledek. Není divu, že jsme dávno propadli slunečnímu stylu. Příliš krásný, abychom ho hned zase opustili! To znamená, že nesmíme zapomínat na důležitou správnou péči. Péče o barvené vlasy je u bronde trendu obzvlášť důležitá: aby byl účes trendy a elegantní, musí bronde vlasy zářit zdravým leskem. A to nás nakonec rozzáří celé!

Tady je pět nejlepších tipů na péči o zářivé bronde vlasy:

null
© Getty Images

Bronde girl: herečka Sofia Vergara má nový barevný trend v malíčku

1. Jemné mytí

Pro bronde vlasy opravdu nezbytné: péče pro barvené vlasy! Speciální šampony ochrání pigmenty před vyblednutím a poskytují dodatečný lesk. Extra tip pro vlasy obarvené na blond: speciální řada přípravků, které jemně zesvětlují vlasy a vykouzlí luxusní zlatý nádech. Zažloutlé vlasy? Zapomeňte na ně!

2. Zvláštní péče

Oplachovací kondicionéry pro barvené vlasy jsou povinnou výbavou v rámci beauty programu po každém umytí! Barvené vlasy potřebují speciální péči, aby vypadaly zdravě a poddajně. Kondicionéry poskytnou intenzívní výživu a posilují vlas, který je pak uhlazený a hedvábně lesklý. A barevný efekt? Okouzlující! Jemně vmasírujte po umytí vlasů, opláchněte a hotovo.

3. Luxusní péče pro vaše vlasy

Každé dva až týdny si sluncem políbené bronde vlasy zaslouží dostat kompletní balíček: bohatou, hloubkově působící masku, která jim poskytne dodatečnou výživu a vlhkost, zatímco barvu zanechá v té nejlepší kondici!

4. Zůstat v pohodě

Žhavý barevný trend si žádá chladnou hlavu: své vlasy nechte pokud možno schnout na vzduchu. Pokud potřebujete vlasy vyfoukat, určitě nezapomínejte na ochranu před horkem. To samé platí také při používání žehličky nebo kulmy na vlasy. Vlny nechají obzvlášť dobře vyniknout vaše bronde barevné efekty. Plážové vlny podpoříte použitím spreje dodávajícího strukturu.

5. Nová dávka barvy

Oživte ji: I s tou nejlepší péčí o vlasy vám okouzlující bronde účes nevydrží na věky – čas na novou barvu dříve nebo později přijde! Pramínky stačí oživit novou barvou každých osm až deset týdnů. Pokud jste v rámci bronde trendu barvu použili také u vlasové linie, nová barva přichází v úvahu už po šesti týdnech – prodloužíte si tak trendy letní účes plný slunce!