Barvy na vlasy | Blond vlasové barvy

Barvení vlasů na blond: Ideální technika

Spíše než barvením se barva vlasů zesvětlí hlavně depigmentací (odbarvením). Čtěte dále a dozvíte se, co mít při odbarvování vlasů na paměti a jak regulovat nechtěné vedlejší účinky.

Nemáte vlasy tak docela blond? Takových je 95 procent všech blondýnek. V České republice je blond průměrně každá třetí žena, ale jen velmi málo z nich obdařila blond vlasy příroda - ostatní ze svých vlasů pouze „vyhnaly“ své přírodní pigmenty. Co se barvení vlasů týče, zaujímá odbarvování stále první místo. Zatímco mezi modelkami a celebritami jsou posledním výkřikem módy extrémní odstíny blond, jako je platinová, v každodenním životě dávají ženy přednost jemnějším medovým a karamelovým odstínům.

Umělá blond by rozhodně neměla působit lacině, ale spíše úchvatně. Odbarvování je proto třeba provádět opatrně a s citem pro barvu. Tlumené a přirozeně vypadající blond vlasy jsou krásné. Takovou barvu mohou získat dokonce i brunetky - a naše tipy vám k vysněné blond pomohou. Řiďte se našimi tipy a minimalizujte rizika poškození vlasů. Odměnou vám bude úchvatný nový vzhled.

Správné odbarvování – jak na to