Taft

Taft

V roce 1955 Taft představil první lak na vlasy na evropském trhu. Dnes, o více než 60 let později, poskytují produkty této značky stále perfektní fixaci po celý den a za jakéhokoliv počasí. Produkty značky Taft se staly na stylingovém trhu skutečnou klasikou. I přesto značka neustále pokračuje v inovacích, které odpovídají na potřeby zákazníků. Objem, lesk, dlouhotrvající fixace: každý produkt Taft byl vyvinutý tak, aby splnil specifické potřeby vlasů všech zákazníků. Jako průkopník na stylingovém trhu, Taft svými inovacemi pokračuje v určování trendů a také ovlivňuje současné účesy. Není tedy překvapující, že se Taft chopil role vedoucí stylingové značky na Evropském trhu*.

 

Taft není jen vedoucí značkou na Evropském trhu, Taft také vede na trhu ve vývoji a inovacích. Jelikož se potřeby zákazníku neustále vyvíjejí, tak i Taft drží krok pomocí neustálého obměňování sebe a svého širokého sortimentu. V dnešní době napomáhá zaneprázdněným moderním ženám na cestách, v hektickém pracovním i osobním životě, aby dosáhly vysněných účesů a aby mohly být tím, kým chtějí být. Přeci jen, ony si zaslouží krásné účesy bez námahy a to za každé situace!

 

Od března 2021 se Taft, značka Schwarzkopf, objevuje na pultech s vylepšeným designem, který je ještě více přizpůsobený potřebám zákazníků: nové logo, jasná barevně odlišená struktura produktů, snadno pochopitelné označení úrovně fixace a okamžitě rozpoznatelný výkon produktu ulehčuje zákazníkům sáhnout po tom nejvhodnějším Taft přípravku. Nové receptury – bez živočišných ingrediencí a silikonů – poskytují vysokou úroveň péče, zajišťují příjemný pocit ve vlasech a nový stylingový zážitek.

 

*Zdroj: Nielsen, Eurobrand Shares Hairstyling, value YTD JA 2018