one dam image
Gliss

Ultimate Repair

null

Receptura ULTIMATE REPAIR s 3násobnou koncentrací Komplexu tekutého keratinu odstraní dokonce i extrémní poškození vlasů.

 

ULTIMATE REPAIR s mimořádně účinnou recepturou s 3násobnou koncentrací Komplexu tekutého keratinu poskytuje vlasům odolnost a více lesku.

 

Regenerace i extrémně poškozených vlasů, odolné vlasy a více lesku.
ULTIMATE REPAIR využívá působení 3násobné koncentrace Komplexu tekutého keratinu k péči o velmi poškozené vlasy a jejich ochraně. Regeneruje vlasovou strukturu a redukuje lámavost vlasů. Vlasům poskytne odolnost a více lesku.

Nová regenerační receptura s 3násobnou koncentrací Komplexu tekutého keratinu cíleně vyplňuje poškození vlasu jak uvnitř, tak na jeho povrchu.

Ultimate Repair

Šampon

Regeneruje vlasovou strukturu a redukuje lámavost vlasů až o 95 %. (* při použití šamponu a balzámu) Více lesku a odolnost vlasů.

Ultimate Repair

Balzám

Pro odolnost vlasů a snadné rozčesávání. Regeneruje vlasovou strukturu a redukuje lámavost vlasů až o 95 %.

Ultimate Repair

Okamžitá regenerační maska

Obnovuje vlasovou strukturu – až pro 95% menší lámavost vlasů. Intenzivní péče a odolnost. Účinné již 1 minutu po použití.

Ultimate Repair

Regenerační expres balzám

Okamžitě snadné rozčesávání. Regeneruje vlasovou strukturu a redukuje lámavost vlasů až o 95 %. Odolné a na dotek poddajné vlasy.

Ultimate Repair

Denní elixír s oleji

Pro velmi poškozené a suché vlasy.

Ultimate Repair

Regenerační maska

Regeneruje vlasovou strukturu a redukuje lámavost vlasů až o 95 %. Intenzivní péče a větší odolnost vlasů. Doba působení 1 minuta.

Ultimate Repair

Týdenní pečující kúra

Dopřejte si SPA zážitky doma s týdenní terapií. Hloubkově regenerující složení s rostlinným práškem vytváří multisenzorický zážitek a uhlazuje vlasovou kutikulu. Pro úžasný lesk.

  • Thumbnail – Šampon
  • Thumbnail – Balzám
  • Thumbnail – Okamžitá regenerační maska
  • Thumbnail – Regenerační expres balzám
  • Thumbnail – Denní elixír s oleji
  • Thumbnail – Regenerační maska
  • Thumbnail – Týdenní pečující kúra