Vlasový styling | Tipy a triky

Top pět stylingů ve světě blogerek

Blogy a nápady z ulice se staly důležitou hnací silou ve světě módy a stejně tak ovlivňují i vlasové trendy. Módní experti mezi blogerkami dovedou inspirovat a nadchnout velké publikum. Pokud jde o módu a styl, blogerky neznají žádné limity. Měli jsme uši nastražené a oči otevřené, abychom našli pět nejoblíbenějších účesů mladých žen z řad blogerek. Módní blogerky nám dokonce prozradí své stylingové triky.

Když módní blogerky přijmou nějaký styl za svůj, je pravděpodobné, že se z něj brzy stane módní trend. To platí i pro účesy. Účes je součástí celkového stylu. Spolu s oblečením, botami, doplňky a líčením tvoří celkový osobní styl, od pohodového nebo ležérního až po kreativní nebo avantgardní, chcete-li. Blogerky píšící o módě a kráse velmi dobře ví, jak pracovat s módními prvky ve svůj prospěch.

Doufáme, že si návštěvu naší galerie užijete stejně jako my při hledání pěti nejoblíbenějších účesů ve světě blogerek.

Elegantní a moderní: plážové vlny

Účesy blogerek

Stránky Sarah Mikaely nesou název Framboise Fashion. Ráda se obléká: “Móda a styling jsou skvělým způsobem, jak se pobavit. Mám ráda barvy a miluju experimentování!”

Běžná vlasová péče a styling Sarah: Sarah používá pravidelně pečující sérum, aby své vlasy a pokožku hlavy udržela v dobré kondici a tudíž hydratované. Na své dlouhé vlasy používá stylingovou pěnu nebo sprej se slanou vodou ke zvýraznění struktury.

Náš tip: Armin Morbach ve svém videu ukazuje jednoduché způsoby jak na vlasech vytvořit přirozeně vypadající vlny.

Jak vytvořit ležérní účes

Tipy Sarah, když vlasy neposlouchají: Vlasy si zatočte do pevného drdolu. „Po pár hodinách v drdolu Vám budou vlasy zázračně tvořit krásné velké vlny.“

Pohodový a vhodný pro každý den: ležérní culík

Účesy blogerek

Anni nemá svůj typický styl. Každý den pro sebe volí nový styl od klasického po pohodový a volnočasový. Existuje tolik módních nápadů, se kterými si můžete hrát a pobavit se. "Do svých vlasů vetřu stylingovou pěnu a můj ležérní účes je hotový. Je to jednoduché a ušetříte spoustu hodin strávených v koupelně.”

Náš tip: Na fotce má Anni vlasy stažené do nízko posazeného culíku. Vlny propůjčují jednoduchému účesu strukturu.

Tip Anni, když vlasy neposlouchají: Schovejte vlasy pod čepici nebo je zatočte do drdolu.

Klasická elegance: drdol

Účesy blogerek

Sylvia ráda překvapuje rozmanitými styly. Kombinuje staré s novým a vytváří tak obdivuhodné modely. Typické pro ni je používání luxusních doplňků, které kombinuje s levným oblečením.

Účes Sylvie: módní blogerky chtějí, aby jejich oblečení a účes byl elegantní, ale zároveň musí vypadat přirozeně a jednoduše. Její účes se mění v závisloti na kreativním outfitu pro daný den. To může znamenat uhlazený drdol dnes a bohatou kudrnatou hřívu zítra.

Tip Silvie, když vlasy neposlouchají: „V takový den doporučuji vlasy jednoduše schovat pod pohodovou čepici ve světlých barvách. Někdy také nosím drdol. To vždy vypadá elegantně, i když je styling tak jednoduchý.”

Náš stylingový tip: pokud nosíte drdol nebo vlny, používejte lak na vlasy k zafixování účesu.

Ženský a kreativní: kroucený účes

Účesy blogerek

Kathrin obdivuje styly módních ikon jako jsou Olivia Palermo, Poppy Delevingne, Carrie Bradshaw a Audrey Hepburn. Sama popisuje svůj styl jako “ženský, klasický a trochu bláznivý – ráda kombinuji věci, které spolu na první pohled vůbec nejdou dohromady, ale právě proto působí zajímavým dojmem.”

Účes Kathrin: Ráda nosí volně sepnuté vlasy vzadu na hlavě. Zvlášť jednoduchý účes tvoří dva vzájemně zkroucené pramínky vlasů na každé straně hlavy podél obličeje.

Oblíbený účes Kathrin, když vlasy neposlouchají: “Rozhodně drdol!”

Náš tip: Zatočené pramínky vlasů jsou snadné, když máte přirozeně vlnité vlasy jako Kathrin. Pokud ale máte vlasy rovné, bude lepší s pomocí kulmy nejdříve vlny vytvořit. Tak Vám půjde kroucení a styling vlasů lépe a Vaše vlasy získají strukturu.

Drsný a pohodový: Blogerský drdol

Účesy blogerek

Diana ráda působí žensky a mladě. Vyžívá se ve světlých barvách a kombinování kontrastních vzorů. Její styl je trendy a hodí se do města.

Oblíbený účes Diany: „Můj účes závisí na tom, jak se ten den cítím.“ Většinou nosím vlny, dlouhé uhlazené vlasy nebo rychlý drdol.

Tip Diany, když vlasy neposlouchají: Rozhodně blogerský drdol! 16 let jsem se věnovala baletu. Dá se říct, že drdoly jsou součástí mé uniformy. Jsem proto opravdovým expertem na drdoly. Můj tip: drdol se musí zajistit dostatečným počtem sponek.“

Náš tip: Abyste vytvořili blogerský drdol jako má Diana, budete možná chtít použít vycpávku pro dodatečný objem. Pro lepší výsledek můžete také použít objemový pudr ke kořínkům vlasů.

Odkazy:

Blog Sarah Mikaely >> Framboise Fashion

Blog Anni >> Fashion Hippie Loves

Blog Sylvie >> Hug-You

Blog Kathrin >> Niewunschfrei

Blog Diany >> Dressed up Alligators

Objevte: Typy a triky