Vlasový styling | Tipy a triky

Vlasová bižuterie pro všechny

Vlasová bižuterie je završením účesu. Drobné ozdobné spony, čelenky, klipy a vlásenky jsou nejen krásné, ale navíc umí zkrotit i ty nejneposlušnější vlasy.

Rosamunde Pike

Rosamunde Pike (film Škola života) září i díky vlasové bižuterii

Hvězdy jako Rosamunde Pike, Kate Moss a Vanessa Paradis vědí, jak s pomocí doplňků dodat svým šatům noblesní styl, a proto vlasy zdobí stuhami, peřím a květinami. V této oblasti platí jen jedno neměnné pravidlo: Méně znamená více! Když to s doplňky přeženete, budete působit křiklavým dojmem. Také byste měli dbát na to, aby barevnost vlasových doplňků, laku na nehty, kabelky a všeho ostatního byla sladěná.

Nezáleží však na tom, zda nosíte krátký chlapecký sestřih nebo rozpuštěnou hřívu plnou loken. Hezké malé ozdobné sponky, vlásenky, malé barety či čelenky dodají vašemu účesu extra noblesu v několika vteřinách. Tyto módní doplňky nejsou většinou ani drahé, ale zejména přechodným účesům opravdu pomohou dodat styl. Dokážou skrýt také skutečnost, že vaše ofina neměla ještě čas dorůst.

Galerie: Takhle nosí vlasové doplňky hvězdy

Tip:

Sháníte-li zdobnou bižuterii pro svatební den, mašličky či módní ozdobné sponky pro působivé entrée, pravděpodobně tohle všechno najdete v některém z našich oblíbených internetových obchodů:

www.jenniferbehr.com

www.michel-paris.com

www.hut-salon.de

www.pearlandivy.co.uk

www.accessorize.com

www.redwood-fashion.com

www.mimco.co.uk

www.orelia.co.uk

www.2adorn.com

www.blakegodbold.com

www.shopplanetblue.com

www.charlotterusse.com

www.lillylewis.co.uk

www.monsoon.co.uk

www.yoox.com

Objevte: Typy a triky

Související články