Vlasový styling | Tipy a triky

Neučesaný znamená ležérní a šik

Ty tam jsou dny, kdy jste si plánovali složitý vyumělkovaný výčes. Někdy příležitost vyžaduje obléci ležérní oblečení. A právě v takových případech se nejvíce hodí „neučesaný“ účes. Tento styl je pohodový, ležérní, stále šik a pro každou příležitost. S našimi stylingovými tipy Vám pomůžeme vytvořit neučesaný účes a díky fotografiím blogerek si budete moci vybrat ten pravý účes pro Vás. Stylista celebrit Armin Morbach ve svém názorném videu o neučesaných účesech nevynechá jediný detail.

Pokud se Vám zdá klasický výčes příliš náročný a culík zase příliš obyčejný, neučesaný styl je perfektní volbou. Tento trendy styl se hodí jak na volný čas strávený s přáteli, do obchodu, ale i na formální večeři.

„Neučesaný“ ve skutečnosti neznamená, že vstanete z postele a zapomenete na šampony, kartáče a hřebeny. Pokud jde o „neučesané“, nebo „nedodělané“ účesy, znamená to spíše pohodové a ležérní.  Výhodou je, že neučesané účesy se hodí ke každému oblečení. Malým zázrakem je, že blogerky přijaly tento „nedodělaný“ styl!

Jak učesat „neučesaný“ účes

Neučesné účesy si pohrávají s objemem a strukturou. Styling vyžaduje šampon pro objem vlasů (abyste získali maximální objem), pěnové tužidlo, pudr na objem nebo suchý šampon (k aplikaci ke kořínkům vlasů), lotion proti krepatění vlasů, abyste vytvořili poddajný objem, a lak na vlasy (k nastříkání na vlasy, když obrátíte hlavu k zemi).

Neučesaný účes: Ivana Julián

Legendární blogerka Ivana ráda experimentuje se svými účesy. Dnes se prezentuje jako lady, zítra překvapí ležérním účesem. Neučesané účesy jsou její oblíbené.

Blogerka Ivana Julián ("Fashion Quite") žije ve Španělsku. Je známá svým okouzlujícím citem pro výběr módy různých stylů a pro své „neučesané“ účesy, které jemně doplňují všechny její módní kreace.

Stylingový tip: Stejně jako Ivana byste měli o své vlasy dobře pečovat, aby byly zářivé.

Pak může být Vaše ofina rozcuchaná a ležérní pěšinka nemusí být tak rovná. Vytvořte ji svými prsty.

Neučesaný účes: Ashley Madekwe

Účes blogerky Ashley působí ležérně a zároveň elegantně.

Herečka Ashley Madekwe na svém blogu "Ring My Bell" sdílí svoji vášeň pro módu. Neučesané plážové vlny jsou ideální pro její aktivity v Los Angeles. Své dlouhé vlasy nosí ráda hozené na jednom rameni.

Stylingový tip: Použijte lak na vlasy s nízkým stupněm fixace, aby se Vaše vlny mohly volně pohybovat.

Neučesaný účes: Sandra Hagelstam

Neučesaný styl Sandry Hagelstam vypadá kreativně a je trendy.

Poněkud drsnější, ale stále poddajné vlasy Sandry velmi dobře podtrhují její „neučesaný“ styl. Pěšinka? Jaká pěšinka? Místo ní krotí blogerka Sandra ("5 inch and up") své dlouhé blond vlasy lesklou čelenkou umístěnou hned nad čelem.

Stylingový tip: Použijte dostatečné množství pudru pro objem, který nanesete od kořínků ke konečkům vlasů.

Vypadat jako hvězda není žádný problém! Armin Morbach ve svém názorném videu ukazuje, jak vytvořit oblíbený „neučesaný“ účes.

Video: Styling neučesaných účesů hvězd

Odkazy:

Blog Sandry >> 5 inch and up

Blog Ivany >> Fashion Quite

Blog Ashley >> Ring My Bell

Blog Ulrikke >> Ulrikke Lund

Související články