Vlasový styling | Stylingový vosk

Vosk na vlasy – stylingová pomoc vše v jednom

Vosk na vlasy je stylingovým produktem s výjimečnými schopnostmi. Kromě péče, kterou poskytuje vlasům, vosk podporuje objem, lesk a strukturu vlasů. To je ohromný výčet předností při používání čirého vosku. Zjistěte, kdy a jak používat vosk na vlasy jako ideální stylingovou pomůcku vše v jednom.

Vosk na vlasy je tuhou substancí, která je svou kvalitou podobná vlasovému gelu. Díky své voskové podstatě ale vlasy po nanesení tohoto stylingového přípravku neztvrdnou. Vaše vlasy zůstanou po celý den pohyblivé a poddajné. To je rozhodně plus pro ty, kteří dávají přednost jemným, pohyblivými a příjemným vlasům na dotek.

Pečující efekt vlasového vosku propůjčuje poškozeným vlasům nový lesk, chrání vlasy před vysoušením a minimalizuje lámavost vlasů.

Pro každý účes lze najít vhodný vosk na vlasy s různou úrovní síly a fixace.

Aplikace vosku na vlasy

Vosk na vlasy vypadá dobře, i když jej použijí stylingoví nováčci. Jeho aplikace nemůže být jednodušší. Vlasový vosk se nanáší na suché nebo vlhké vlasy.

Naneste si stylingový vosk do dlaní a rozetřete. Díky teplým dlaním se vosk rozpustí. V rozpuštěném stadiu se může vosk rovnoměrně vpracovat do vlasů. Potom můžete vlasy vytvarovat podle přání.

Správné množství vosku: Vyvarujte se příliš velkého množství stylingového vosku. Jinak budou vaše vlasy vypadat mastně a ulízaně. Pro středně dlouhé vlasy postačí množství vosku o velikosti hrášku.

Vrstvené střihy: Stylingový vosk naneste jen na konce vlasů tak, že s pomocí špiček prstů s voskem vlasy vytvarujete. Tak docílíte živějšího dojmu z vlasů.

Vytvoření strukturovaných, pružných vln: Jak přírodní tak vytvořené vlny budou pružnější a vydrží déle, když použijete stylingový vosk. Jednoduše vpracujte vosk do konečků vlasů.

Objem pro jemné vlasy: Vpracujte kapku stylingového vosku do vlasů v oblasti kořínků. Pak vyfoukejte své vlasy s použitím difuzéru.

Ležérně rozcuchaný účes: Použijte stylingový vosk na vlasy dříve, než z nich budete tvarovat „nedodělaný“ účes. Na závěr můžete zvýraznit několik pramenů vlasů tak, že konce jednotlivých pramenů vytvarujete svými prsty.

Stylingový vosk má mnoho použití: vosk na vlasy můžete také dobře použít k tvarování obočí.

Odstranění stylingového vosku: stylingový vosk nelze z vlasů vyčesat. Abyste jej odstranili, musíte vlasy umýt šamponem.

Stylista hvězd Armin Morbach ve svém videu ukazuje, jak s pomocí vlasového vosku můžete změnit styl krátkých vlasů.

V naší galerii hvězd vám ukážeme, jaké krásné účesy byly vytvořeny s pomocí vosku na vlasy.

Video: Tři variace krátkého mikáda

Galerie: Hvězdy používají vosk na svoje účesy

Objevte: Stylingový vosk