Vlasový styling | Styl 80. let

Styl a účesy 80. let

Nyní přichází správný čas na dobrodružství s barevnou a výraznou módou. Není lepší inspirace, jak vyrazit a ukázat svoji barvitou a odvážnou stránku, než móda 80. let. I když nejsou módní vlny zrovna vaším šálkem kávy, možná se vám přesto budou líbit naše jemnější verze stylu 80. let!

Všechno je možné! To je motto divokých 80. let. S tolika barevnými módními a účesovými kreacemi najednou není divu, že některé z těchto modelů mohou být daleko za hranicí vkusu. Mezi nejoblíbenější módní prvky 80. let patří nadměrné blejzry, legíny a overaly. Většina žen najde pár starých a nových verzí takových kousků vzadu ve skříni. Účesy 80. let jsou objemné, opět hozené na stranu a přední vlasy jsou kratší než vlasy vzadu.

Krepaté vlny jsou pro 80. léta typické. V naší foto galerii vám ukážeme krepaté vlny a další účesy 80. let.

Galerie: Účesy inspirované 80. léty

Styling 80. let tehdy a nyní – od zářivého k jemnějšímu

Retro účesy jsou právě teď trendy. Nicméně stopy naší doby se do retro účesů stále vkrádají. Nové účesy 80. let zrcadlí doby minulé, ale také jsou odrazem našich současných preferencí pro přirozený a minimalistický styl. Díky tomu se jinak zářivé barvy a střihy 80. let stanou nositelnými.

Účesy 80. let

Odvážná nebo za dámu? Odhalené břicho, neonové barvy a krátký drzý účes versus oblečení do práce.

Obrázek vlevo: Styl 80. let v celé své slávě: Mladá modelka předvádí drzý účes z krátkých vlasů s dlouhou ofinou, oblečená v krátké bundičce v neonových barvách přes krátké tričko s nápisem, obojí odhalující břicho. Zářivé neonové barvy doplňků a legín do pasu rozhodně nezklamou, pokud budete chtít přitáhnout pozornost ke stylu 80. let.

Obrázek vpravo: Naprosto jiné, ale stále ve stylu 80. let: Toto je styl 80. let za dámu. Krátké vlasy upravené sofistikovaným způsobem nahoru, krátký svetr zakrývající břicho a sukně s vysokým pasem místo populárních legín. Barevnost outfitu je vhodná pro jakékoliv pracovní prostředí a je důkazem sofistikovaného vkusu, i když nenadchne. Jediným barevným doplňkem je neonově růžová kabelka, která celému modelu dodává jiskru a smysl pro detail. Jsou to dva neslučitelné pojmy: minimalistický styl 80. let!


Tyto hvězdy hitparád 80. let vám poskytnou inspiraci a skvělou hudební kulisu pro objevování účesů osmdesátých let.
Tady jsou jejich hity:

Kim Wilde: You Keep Me Hangin' On

Cindy Lauper: I Drove All Night

Tiffany: I Think We’re Alone Now

Bananarama: Venus

Nena: 99 Luftballons

Bonnie Tyler: Holding Out For a Hero

Belinda Carlisle: Heaven Is a Place on Earth

Whitney Houston: I Wanna Dance With Somebody

Objevte: Styl 80. let