Vlasový styling | Styl 60. let

Hvězdy s účesy ve stylu let šedesátých: Ležérní účes Drew Barrymore, který připomíná včelí úl

Pro vlasy sahající pod ramena

Ležérně sepnutý účes, který svým tvarem připomíná včelí úl, zdůrazňuje přirozený, avšak velmi elegantní styl Drew Barrymore. K jeho vytvoření by vaše vlasy měly sahat ideálně pod ramena.

Jak na to

  1. Vezměte tupírovací hřeben a na jedné straně hlavy vlasy rozdělte pěšinkou. Na temeni hlavy pak oddělte oblast vlasů přibližně o velikosti dezertního talířku.
  2. Rozdělené vlasy natupírujte pramen po prameni. Použijte trochu laku na vlasy, který natupírovaným vlasům dodá zpevnění a poddajnost.
  3. Pouze na vnější vrstvu vlasů použijte stylingový kartáč (který vypadá skoro jako hřeben se štětinami), aby vypadaly trochu uhlazeněji. Dejte pozor, abyste přitom výsledek celého tupírování nezničili.
  4. Nyní uchopte konce natupírovaných vlasů, přeložte je směrem dolů a upevněte je v zadní části hlavy dole u krku. Účes zafixujte trochou laku na vlasy.
  5. Seberte prameny vlasů po stranách hlavy a na krku a také je upevněte dole u krku. Pokud je to nutné, upevněte vlasy po stranách hlavy vlásenkami.
  6. Přední vlasy lehce natupírujte a naaranžujte je buď ležérně okolo obličeje nebo je stáhněte za uši - záleží, co se líbí právě vám.
Objevte: Styl 60. let