Žena s plavými, polodlouhými vlasy
Vlasový styling | Středně-dlouhé vlasy

Pět nejlepších účesů pro polodlouhé vlasy

Ani dlouhé, ani krátké – tak akorát. Polodlouhé vlasy v sobě spojují výhody dlouhých i krátkých vlasů. Jsou dostatečně dlouhé, aby krásně ohraničovaly tvář a působily jemně a žensky. Na druhou stranu jsou ale dostatečně krátké, aby se snadno udržovaly a rychle se tvarovaly do účesu. V tomto článku Vám odhalíme ty nejkrásnější účesy a prozradíme vám, jak si je můžete sami vytvořit.

Vlasy, které končí někde mezi čelistí a klíčními kostmi jsou skvělé pro všechny, kdo milují rychlý, jednoduchý, ale přitom pestrý styling. Polodlouhé vlasy mají dvě základní výhody: jejich styling je super rychlý a vypadá skvěle. Naše rychlé, jednoduché a stylové pětiminutové účesy se vejdou i do opravdu nabitého rozvrhu. Tyto trendy účesy vypadají na polodlouhých vlasech dokonale a působí složitěji, než ve skutečnosti jsou.

Jak na rychlý styling polodlouhých vlasů

Dnes naplánujete, zítra ušetříte čas. Styling si můžete připravit večer předem například tak, že si umyjete vlasy. Je totiž jednodušší pracovat s vlasy ráno po umytí, než s čerstvě umytými vlasy. Styling pak ve vlasech drží lépe a déle.

 

Nemáte čas mýt si vlasy? Použijte suchý šampon. Ten vlasy okamžitě osvěží a dodá jim dobrou texturu, která napomáhá při stylingu. Suchý šampon navíc může řídkým vlasům dodat objem.

 

Hýčkejte si své vlasy a nechte v nich intenzivní pečující přípravky působit přes noc. Séra, oleje a další produkty pak budou účinkovat daleko lépe a dodají Vašim vlasům svěží, hedvábný lesk, který rozzáří jakýkoli účes, který ráno zvolíte.

 

Toužíte po jemných vlnách, ale zároveň si chcete chránit vlasy? Zapleťte si je před spaním do copů. Více malých, pevných copánků vlasy nakrepatí, zatímco pár volnějších copů Vám ve vlasech vytvoří jemné vlny. Až se probudíte, tak copánky jednoduše rozpusťte a zvlněné vlasy si zalakujte.

Správná péče o polodlouhé vlasy

Krátké, polodlouhé i dlouhé vlasy – o každé je potřeba se starat trochu jinak. U polodlouhých vlasů je důležitá péče o konečky. Ty se totiž neustále dotýkají ramen a třou se o ně, což je může vyčerpávat a často se pak třepí. Letní sluníčko a slaná voda je zase můžou vysušit. Dopřejte tedy svým konečkům extra péči a nanášejte na ně několikrát týdně speciální pečující přípravky a vlasový olej. A co ještě pro ně můžete udělat? Pravidelně je zastřihávejte!

Rychlé a nádherné – pět účesů pro polodlouhé vlasy

Objevte: