female-footballer-hairstyles
Vlasový styling | Sport

Účesy fotbalových šampionek

Pěkný titulek! Ženský světový pohár si získává stále více a více fanoušků: kromě vzrušujících zápasů a gólů, je navíc na co se dívat, pokud jde o účesy světových šampiónek. Představujeme vám účesy nejlepších fotbalistek hodné následování, včetně tipů a triků na sportovní účesy.

Světová třída! Fotbalistky Světového poháru žen 2015 v Kanadě předvádějí neomylný smysl pro trendy: kromě jejich sportovních výkonů je možné sledovat také jejich taktiku v účesech! Ženy v žádném případě nezaostávají za svými slavnými mužskými kolegy, kteří udávají ukázkové trendy jako Neymar, Ronaldo a další. Stále více stylové a zároveň praktické účesy těchto fotbalových hráček posílají prověřený klasický culík do penaltového boxu. Zde jsou ty nejzajímavější novinky: drzý krátký sestřih, barvy na hraně, zapletené detaily a pohodové podstřihy – co střih to hit!

Prohlédněte si naši galerii a uvidíte, které účesy vedou, když přijde na styl:

Nejlepší fotbalové účesy na hřišti

Fotbalové účesy: pravidla hry

Sportovní účesy musí udržet svůj tvar, odolat pocení a pohybu a musí vydržet celý trénink. Zde je několik tipů a triků pro pravé účesové disciplíny profesionálů:

Vybavení

Světový šampióni: u sportovních účesů jsou gumičky do vlasů velmi oblíbené – často provázejí klasické culíky nebo drdoly. Elastická čelenka je ideální, aby zadržela ofinu nebo kratší vlasy padající do obličeje. Na rozdíl od klasické čelenky jsou ty elastické vhodné také pro hlavičky. A díky různým barvám je možné je perfektně sladit s celým outfitem.

Nechť hra začne!

Zahřátí: dokonalé fotbalové účesy vyžadují správnou přípravu. Pěna je nutná, pokud chcete udržet účes v top formě. Ať jde o ležérní drdol nebo zapletený účes či krátké vlasy, trochu stylingové pěny propůjčí celému účesu přirozenou fixaci a objem.

Hra: změňte taktiku a zkoušejte častěji nové sportovní účesy. Zabráníte tak tomu, aby vlasy byly stresované sponkami a gumičkami stále na stejném místě. Vlasy můžete stáhnout vysoko na hlavě, jindy zase vzadu na krku nebo je třeba zapleťte po straně.

Finále: Hotový účes zafixujte trochou laku na vlasy. Zajistíte tak ještě lepší fixaci a zabráníte tomu, aby vás volné pramínky vlasů rozptylovaly.

Závěrečný hvizd:

Regenerační péče: vlasy před umytím vykartáčujte, aby se po stažení ve sportovním účesu mohly uvolnit a odstranily se zbytky stylingových produktů. Kondicionér vaše vlasy oživí a dodá jim novou sílu. Stresované vlasy potřebují být pravidelně stříhány, aby dobře držely a uchovaly si zdravý lesk.

Objevte: Sport

Související články