Vlasový styling | Spletené vlasy

Video Blog s návody na účesy: 'LoveTheCosmetics'

null
© LoveTheCosmetics

Inspiruje nás neuvěřitelnými zaplétanými účesy: zakladatelka blogu 'LoveTheCosmetics' Anna

Užívá si život plnými doušky: Anna z “LoveTheCosmetic” si z krásy udělala své povolání. Ve svých video seminářích vytváří hvězdné účesy (pokud možno se zaplétanými detaily) s nadšením, šarmem a vtipem nebo se pouští do testování zkrášlujících přípravků! Její úsilí je přijímáno více než dobře.

Jsme blogem 'LoveTheCosmetics' naprosto uchvácení! “Hravá, ležérní a v pohodě”, tak Anna z 'LoveTheCosmetics' popisuje sama sebe a svůj styl. A je to také důvod, proč se tato 25-letá blogerka dostala na náš top list vloggerů! Její pozitivní přístup je nakažlivý a my nejsme zdaleka jediní, kdo to objevil – tuto brunetku na YouTube sleduje téměř 140 000 fanoušků: zepředu nebo zezadu, je to zkrátka A-N-N-A! Ryzí Anna hoří nedočkavostí se podělit o své užitečné účesové tipy se světem krásy: “Podělit se s ostatními lidmi o způsob, jakým přistupuji k věcem, je pro mne odměnou,” říká. A my říkáme: Držíme palce nahoru!

Anna a její Video Blog 'LoveTheCosmetics'

Krása bez hranic: zkrášlující rady Anny jsou tak kreativní, že by si od ní mezinárodní firmy rozhodně mohly jednu nebo dvě vypůjčit. Mladá blogerka má na skladě mnohem více než culík, drdol a plážové vlny

null
© LoveTheCosmetics

S mašlí, zatočené nebo zapletené – Anniny účesové variace jsou žádané po celém světě.

„Vždy jsem za své účesy a další kreativní věci, které dělám, sklízela komplimenty“, říká Anna. „Pro mne to nebylo nic speciálního a myslela jsem si, že když to umím udělat já, tak to dokáže každý.“ Skromnost je ctností a tak její ochota udělat své kreativní tipy dostupné ostatním vedla k náhlému zrození 'LoveTheCosmetics'. Interaktivní “účesový pátek” je speciální příležitostí. Umožňuje svým fanouškům vyžádat si účesy z Instagramu nebo Facebooku, která pak Anna vytváří a vysvětluje ve svém videu. Romantická stužka ve vlasech, sofistikovaný zatočený cop nebo ležérní zapletený účes – pro sympatickou vlasovou expertku není zřejmě žádný účes nemožný! Anna je ke svým fanouškům otevřená a přesně ví, co se od ní očekává: “Dělá mi radost, když se mě fanoušci ptají, jak se mám, třeba když nejsem několik dní online. Připadá mi šílené, že moje videa jsou permanentní součástí každodenní rutiny některých lidí – ale líbí se mi to.” I když je blogování pro tuto studentku naplňující, musí se potýkat také s negativními stránkami: “ Zjištění, že někdy je prostě potřeba hrát roli jako YouTuber, je těžké. Tvorba videa rozhodně není jednoduchá, když prostě nemáte chuť! Děkujeme za tvou upřímnost, Anno. 

Zblízka: Více o Anně

null
© LoveTheCosmetics

Hravost, zábava a vzrušení: Anna ví, jak udržet své fanoušky spokojené

„Struktura mých vlasů má bohužel tendenci být náladová a barva mých vlasů je jako mořská mušle: různá podle intenzity světla,“ filozofuje Anna a dráždí naši zvědavost!

Připouští také, že její „blond fáze“ byla, pokud jde o vlasy, pravděpodobně hlavním barevným trendem jejího života. Ne proto, že to bylo atraktivní, ale protože Anna je nyní rozhodně schopná říci, že není žádná blondýna: „Barvení bylo tak náročné. Nebyla jsem šťastná, jednoduše to nebyla ta správná barva pro mne.“ Ale jako trendsetterka to stejně musela vyzkoušet.

null
© LoveTheCosmetics

Sofistikované: dva zapletené prvky v jednom účesu!

Když přijde řeč na její účes, je kosmetická bloggerka také otevřená. „Miluju zaplétání ve všech formách, technikách a variacích. Okoření to každý účes a vždy to vytvoří romantický prvek!“ Její osobní stylingový/pečující tip pro téměř jakýkoliv účes zní: „Trochou lesku na konečky vlasů nikdy nic nezkazíte!“  A tady Anna ráda sáhne po všestranném vlasovém oleji, o kterém říká: „Udělá vaše vlasy sametové na dotek a navíc jim dodá nádhernou vůni.“

Chtěli byste vlasovou proměnu od 'LoveTheCosmetics'? Anna ve svém videu ukazuje krok za krokem, jak můžete vytvořit sofistikované zapletené účesy. Zmáčkněte tlačítko play, zapleťte a můžete vyrazit!

Video: Dva v jednom (pro středně až dlouhé vlasy)

Anna a její sociální média

LoveTheCosmetics >> youtube.com

LoveTheCosmetics >> instagram.com

LoveTheCosmetics >> facebook.com