Vlasový styling | Spletené vlasy

Návod na zapletený účes: dvojitá koruna z vlasů

Spletené výčesy jsou nyní velmi populární! Také mezi hvězdami. A spletená koruna stojí v čele. Zpěvačka Ciara ji nosí také – a klasickou korunu pozvedla na novou úroveň: zdvojnásobila ji a nosí ji v oblíbeném ležérním rozcuchaném stylu. I vy se můžete stát královnou spletených účesů:

Jste příznivcem spletených účesů, ale nechcete vypadat jako holčička? Milujete výčesy, ale ne ty příliš elegantní? Máme pro vás řešení: vyberte si vlasovou korunu, jako nosí Ciara. Zpěvačka se svým účesem šikovně kombinuje oba styly. Díky kombinaci francouzského a rybího copu vypadá účes zrale, zatímco ležérní rozcuchaný styl se sepnutými vlasy tomu dodává mladistvý nádech. Přesně ten správný mix pro nóbl akci, a přitom stejně tak dobrý i pro každodenní nošení. Zajímavý účes, který se okamžitě umístil na prvním místě našeho seznamu nejoblíbenějších účesů.

Dvojitá vlasová koruna: návod krok za krokem

null

Dvakrát víc je vždy lepší…a také to vypadá dvakrát tak dobře! Ciara s dvojitou zapletenou korunou.

Stylová na druhou: nejen mix dvou stylů dělá z Ciařina účesu vlasový skvost, zapletená koruna na druhou je prostě dvakrát tak dobrá. Přirozeně to zvyšuje její wow efekt. Jeden cop si umí udělat kdokoliv, ale chcete celý program? Ukážeme vám, jak učesat dvojitou spletenou korunu podle Ciary:

Co budete potřebovat: Dlouhé vlasy (přírodní a posílené o clip-in vlasy), pěna, dvě tenké gumičky, sponky, pinetky a lak na vlasy

Jak na to:

1. Aby vlasy dobře držely, naneste do ručníkem vysušených vlasů pěnu ve velikosti tenisového míčku a vyfoukejte do sucha.

2. Vytvořte pěšinku uprostřed a začněte u vlasové linie oddělením pramene vlasů širokého na dva prsty na každé straně, tedy vpravo i vlevo.

3. Zbylé vlasy rozdělte do dvou pramenů stejné velikosti a prozatím je sepněte a dejte stranou.

4. Nyní spleťte dva přední prameny vlasů, od vlasové linie ke konečkům a každý z copů zajistěte tenkou gumičkou. Nejlepší je směs francouzského a rybího copu.

5. Nyní vezměte dvě sekce vlasů vzadu a spleťte je také do dvou copů. Každý z nich zakončete gumičkou.

6. Dále potřebujete trochu citu: vezměte levý zadní cop a položte ho kolem hlavy doprava jako čelenku, paralelně k zapletené vlasové linii a připevněte jej nahoře k hlavě s pomocí pinetek.

7. Nyní vezměte pravý zadní cop a položte jej kolem hlavy doleva, také jej pak zajistěte sponkami.

8. Nakonec dva spletené přední copy stočte dozadu ke krku a upevněte na místě.

9. K získání moderního rozcuchaného stylu jednoduše vytahejte pár pramínků vlasů.

10. Účes zajistěte dobrou dávkou laku na vlasy a je hotovo!

Spletený výčes

Náš krok za krokem video návod vám ukáže, jak učesat spletený účes.

null