Vlasový styling | Pěšinka na stranu

Stylové účesy s vlasy na stranu

Hodit si vlasy přes rameno je pro ženy s dlouhými vlasy téměř přirozeným pohybem. Ať rovné, vlnité nebo kudrnaté, zapletené nebo rozpuštěné, hozené přes jedno rameno vždy vypadají úchvatně a žensky. Možná budete chtít vyzkoušet jeden z mnoha verzí účesu s vlasy hozenými na stranu z naší galerie.

Vlasy mohou být hozené na stranu, až jsou rovné, vlnité, kudrnaté nebo zapletené. Vlasy na straně mohou být součástí účesu pro každou příležitost. V téměř všech případech asymetrie dodá účesu hravý stylový prvek. Přirozená hravost vyzývá ke kreativitě, užijte si to!

Stylové účesy s vlasy na stranu

Existuje mnoho způsobů, jak nosit vlasy na straně. Pokud je pěšinka součástí účesu, vlasy se obvykle přehazují přes rameno naproti pěšince. Pro tento účes je třeba mít vlasy dlouhé tak, aby alespoň dosahovaly trochu pod ramena. Existuje také mnoho způsobů jak vlasy vzadu na hlavě zajistit. Můžete použít téměř neviditelné tenké pinetky nebo naopak zvýraznit účes vlasovou bižuterií nebo zajímavým doplňkem.

Vlasy mohou být sepnuté na stranu volně nebo pevně nebo mohou být zatočené či spletené zatímco směřují na opačnou stranu hlavy. Pokud jsou vlasy vzadu pevně stažené na jednu stranu, může takový účes vypadat jako podstřih. Rosario Dawson (poslední foto v galerii) šla ještě o krok dále a vlasy nad jedním uchem vyholila.  

Vlasy na straně mohou splývat tak, jak je příroda stvořila, nebo v podobě plážových vln, luxusních vln, uhlazených vlasů nebo kudrn, podle toho co se vám líbí, nebo podle příležitosti. Obzvlášť hravá verze účesu s vlasy na stranu má vlasy volně nebo pevně spletené do copánku.

Účesy s vlasy na stranu mohou mít ofinu nebo jen pramen vlasů částečně zakrývající čelo splývající v bohatých vlnách.

Vaše kreativita nemusí mít hranice. Prostě vyzkoušejte různé verze účesu s vlasy na stranu, abyste mohla vybrat variantu, která Vám bude nejvíce slušet. Stylingová pěna, pudr pro objem a vosk na vlasy vám mohou při tvoření účesu pomoci, protože s nimi budou vaše vlasy zvladatelnější a budou mít požadovaný zářivý lesk.

Galerie: Stylové účesy s vlasy na stranu

Související články