Vlasový styling | Pěšinka na stranu

Psychologie a styling účesu: pěšinka

Vlasy mohou být rozděleny pěšinkou uprostřed nebo na straně. Pěšinky mohou být krátké, přesné nebo nepravidelné. Změnou způsobu, jakým své vlasy dělíte, můžete rozhodně ovlivnit vzhled svého obličeje. Někteří dokonce věří, že způsob jakým své vlasy rozdělíte, vypovídá něco o vaší osobnosti. V naší galerii třeba najdete perfektní pěšinku i pro váš účes.

Aktuálně právě letí velmi nízko posazená pěšinka na straně. Změnit místo nebo styl své pěšinky je tou nejjednodušší cestou, jak vypadat svěže a nově. Mimochodem, tím, jak a kde své vlasy pěšinkou rozdělíte, sdělujete také něco o své osobnosti.

Co říká pěšinka o vaší osobnosti

Levá hemisféra mozku je aktivní u matematicky orientovaných lidí, zatímco lidé s větší aktivitou v pravé hemisféře dávají přednost kreativnímu přístupu k životu. Pokud si vždy češete pěšinku na stejné straně, můžete tak určit, která část mozku je aktivnější a zda přistupujete k životu jako analytik orientovaný na fakta nebo jako kreativní umělec. Může to být zábava zjistit, zda by vás vlasoví psychologové zařadili do kategorie aktivních, otevřených a liberálních nebo do kategorie hloubavých a citlivých. Samozřejmě, že můžete všechny ošálit a nechat vlasové psychology ve štychu tím, že si svou pěšinku učešete uprostřed nebo budete často střídat strany, abyste vyjádřili různé aspekty svých mnoha schopností, které vám pomáhají vypořádat se s životem.

Čas od času může být zábavné učesat svou pěšinku jinak. Nedbejte na psychology, kteří vás budou chtít označit za nestálé, protože nechcete nosit pěšinku stabilně na stejném místě.

Atraktivní účesy v kombinaci s pěšinkou

Ke každému dokonalému účesu existuje dokonalá pěšinka, která umí víc než nechat vlasy volně splývat, tak jak narostly. Můžete použít celý arzenál nástrojů k natupírování, kadeření nebo narovnání svých vlasů nebo můžete přijít s vlastním originálním účesem.

Pro atraktivní kombinace účesů s pěšinkami se podívejte, prosím, do naší galerie účesů.

Galerie: Účesy s pěšinkou