Vlasový styling | Ofina

Trendy účes: krátká ofina, dlouhé vlasy

Protiklady se přitahují – úspěšný koncept, který funguje i u vlasů! Krátká ofina s dlouhou hřívou získává mezi trendsetterkami na popularitě. Odhalíme, kdo může tento populární účes nosit, co obnáší střih a styling a jak tento účes nejlépe prezentovat.

Víc než jen dobré spojení: někteří si udržují pokračující vztah a zůstávají věrní po dlouhá léta, jiní zase rychle ustupují a vyhýbají se na první pohled. Ofina rozděluje vlasový národ. Vyzýváme ke krátkým vlasům přes čelo – protože věříme, že výhody účesu s ofinou jasně převažují nad nevýhodami.

Výhody účesu s ofinou:

  • Malé zastřihnutí (ofiny) může opravdu změnit váš vzhled – aniž byste museli ztratit na délce vlasů.
  • Díky ofině vypadá celý účes jemněji a objemněji.
  • Ostré rysy jsou ofinou zjemněné.
  • Ofina také umí zakrýt vysoké čelo a kompenzovat dlouhou bradu.
  • Je ideální ke zvýraznění vašich očí a lícních kostí.
  • Vznikající vrásky na čele? Ofina je chytře zakryje, a proto vypadáte mladší.

Co by mohlo mluvit proti ofině? OK, existují dvě věci, kterým nemůžeme odporovat: pro perfektní a dobře udržovaný vzhled musíte častěji vlasy zastřihovat a více česat – což znamená naplánovat si o trochu více času na vlasy, vyfoukání a tak dále. Ale to není tak strašné, jak to vypadá. S našimi triky se stanete ofinovým nadšencem a nebudete se chtít vrátit zpět…

Uvádíme trendy novou délku ofiny: jemně krátká

null

Krátká ofina a dlouhé vlasy dohromady tvoří skvělý tým! Vhodným stylingovým partnerem je výrazné obočí.

Jemná verze mikroofiny je právě teď naší oblíbenou délkou. Ne moc krátká a rozhodně ne moc dlouhá: čistý prostor mezi obočím a koncem ofiny je dobrý. Zvýrazněné obočí je nyní populární. Ofina je po stranách střižena do kulata, takže přechod k dlouhým vlasům je postupný a hrany jemně splývají. Abychom nezapomněli, dlouhá hříva: ta je pro populární ofinový trend povinná. „Protiklady se přitahují“ je naše motto. Vlasy musí být dlouhé aspoň po ramena a učesané v ležérním rozcuchu. Pak je to teprve ten pravý kontrast!

Komu sluší jemná krátká ofina nejvíce?

Obecně platí následující: ofina byla stvořena k prodloužení obličeje nebo pro vysoká čela. Ale se správnými tipy, správným střihem a odpovídajícím stylingem se může kterákoliv žena stát průkopnicí. O něco delší, zubatější střih mikroofiny se doporučuje pro kulaté obličeje, zatímco o trochu kratší a jemnější je lepší pro hranaté rysy. Podívejte se, zda vaše čelo není příliš nízké – krátká ofina by mohla vypadat despoticky a dostat proporce do nerovnováhy.

Jaká struktura vlasů se hodí pro krátkou ofinu?

Rovné vlasy jsou nejlepší volbou, když si vybíráte krátký střih ofiny. Ale kombinace dlouhých vln a ofiny má také svoje kouzlo – a vždycky můžete sáhnout po narovnávací žehličce, se kterou vykouzlíte uhlazený chik účes.

Kdy je vhodné se krátké ofině vyhnout?

Pokud máte přírodní husté vlny anebo krepaté vlasy, bude lepší, když se tomuto účesu vyhnete. Účes s ofinou také nebude dobře ladit, pokud máte vlasy neposlušné, jako olíznuté telátkem. Zkrotit ofinu je pak velmi složité. Prosím pamatujte si: vlasy telátkem olíznuté vždy vyhrávají!

Jak upravit krátkou ofinu?

Krátká ofina s krátkými vlasy je výrazným účesem, ale vyžaduje precizně střiženou hřívu. Příliš mnoho úsilí. Ve verzi s dlouhými vlasy můžete být trochu více v pohodě. Anebo se i odvázat! Ležérní styl je velmi oblíbený a zejména ethno-účes, který je právě teď tak populární. Ofina může být přirozeně jeho součástí stejně tak natupírovaná. Použijte trochu suchého šamponu, aby ofina dobře držela a vytvořili jste požadovaný objem zejména u jemných vlasů!

Objevte: Ofina Dlouhé vlasy

Související články