Vlasový styling | Ofina

Dlouhé ofiny jsou zase v módě

Blogerky rády v poslední době nosí své ofiny dlouhé. Je to trendy a navíc ušetříte za střih

Mezi blogerkami jsou teď ofiny velmi populární. Klasické ofiny většinou nesahají až pod obočí. Současné moderní blogerky si ale nechávají růst své ofiny ještě o něco déle (a také o něco divočeji). Výhody jsou celkem zřejmé. Klasická ofina může jen viset přes čelo. Dlouhé ofiny na druhé straně umožňují více kreativních variant. Konce dlouhé ofiny mohou být stočené na stranu nebo být vlnité. Je pouze na Vás, zda na ofinu použijete kulatý kartáč nebo ne. Možné je všechno! Šetříte tak svůj čas i peníze. Dlouhé ofiny není třeba zastřihávat tak často jako klasické, které potřebují údržbu každé tři až čtyři týdny.

Dlouhé ofiny jsou na blogu trendem

Americká blogerka Ashely Ording ('Fancy Fine') ráda nosí pohodovou módní ofinu. Ashley ví, jak okořenit den svých fanoušků kouzelnou módou, kterou hledá v polovině minulého století. To vysvětluje její zálibu a touhu přiblížit se herečkám jako byla Brigitte Bardot, Jane Birkin a Marianne Faithfull. Blogerka jinak pracuje jako modelka. Protože si na svém blogu získala mnoho obdivovatelů, mohla si také nedávno na portálu Etsy otevřít malý online shop s s vintage módou. Ashley ve svém online obchodě prodává část svých jedinečných módních kousků.

Blogerky nosí dlouhé ofiny

Blogerka Laura a její dlouhá ofina, která ji sahá téměř do půli očí. I klasická ofina může vypadat trendy a stylově. Všestranně talentovaná Kathleen nosí své vlasy rozpuštěné s dlouhou ofinou, která dosahuje až pod obočí. Její účes se perfektně hodí k jejímu bohémskému vzhledu. Také nás zaujal velký klobouk.

Kalifornská studentka, expertka na módu a blogerka Kathleen Murillo z 'Inspirafashion' miluje svoji dlouhou ofinu. “Můj styl je sladký a ženský, i když poněkud zdobný a výstřední”, vysvětluje 20letá dívka. Kathleen ráda pozoruje “všechny ty dívky venku na ulicích”, které ji inspirují. Hlavním zdrojem inspirace je také herečka Mary Kate Olsen. Módním tipem Kathleen pro ženy s dlouhými ofinami je “nosit klobouky”. Trendy jsou obzvlášť velké klobouky se širokou krempou ve stylu 70. let a klasické pánské klobouky, pod jejichž okrajem vykukuje ženská ofina.

Dlouhé ofiny jsou romantické a hravé

Holandská fotografka a módní blogerka Laura Gommans z 'The World Looks Red' se nechce se svou dlouhou ofinou rozloučit. Nás to nepřekvapuje. Romantická hravá ofina zjemňuje kontury obličeje a dodává kontrast k nyní modernímu stylu 50. let. Díky svému neomylnému smyslu pro módu je tato 22letá žena vždy dokonale oblečená. Její záliba v módě je viditelná. Se svým vyvinutým smyslem pro styl Laura ví, kdy sáhnout po drobně kytičkovaných šatech, kdy obléct bílé zástěrové šaty s kožíškem nebo způsobné puntíkaté šaty jako na polku. Ať si oblékne cokoliv, nyní trendy dlouhá ofina je vždy součástí jejího stylu.

Odkazy:

Blog Ashley >> ashleyording.com

Lauřin Blog >> thewordlooksred.com

Blog Kathleen >> inspirafashion.blogspot.com

Vintage Shop Ashley >> etsy.com

Objevte: Ofina