Vlasový styling | Muži

Pánské účesy z milánského Fashion Weeku 2013

V polovině ledna všichni fanoušci módy sledují italské město módy Miláno, kde Milano Moda Uomo každoročně nadchne diváky a designéry pánské módy. Užijte si náš výběr skvělých pánských účesů pro sezónu podzim/zima 2013.

Laici vždy potřebují nějaký čas, aby si zvykli na přehlídku módy pro příští podzim a zimu. To chápeme! Vždyť letošní zima se teprve chystá zasypat nás sněhem. Na druhé straně je vždy vzrušující vidět, co si pro nás top návrháři připravili, nebo v tomto případě, co připravili pro muže.

Díky módním přehlídkám se dozvíme o budoucích trendech a získáme inspiraci, která nám pomůže najít osobitý styl. Časy, kdy vidět to nejnovější z nejaktuálnější nadcházející módy bylo privilegiem hvězd a celebrit, jsou pryč. Někdy se stává, že módní tajemství přestanou být tajemstvím dlouho předtím, než jsou odhalena na módní přehlídce.

Pánské účesy 2013: Jaký je trend?

Nemohli jsme se nabažit módy a účesů na přehlídkových molech v Miláně. Emporio Armani, Gucci a další talentovaní módní návrháři předváděli nejen fascinující nové modely, ale také úchvatné nové účesy. Modelové vypadali úžasně s krátkými vlasy i s dlouhými vlnitými vlasy na vrchu. Jejich přirozeně vypadající účesy měly pěšinku na straně. Často vlasy padaly do obličeje v podobě na straně hozené ofiny. Rozcuchané verze tohoto účesu jsou rozhodně v kurzu. V naší galerii vám ukážeme účesy, které jsme si oblíbili.

Galerie: Pánské účesy 2013 z Milano Moda Uomo

Objevte: Muži

Související články