Vlasový styling | Muži

Světoví hráči fotbalu a jejich účesy

Profesionální hráči fotbalu jako jsou Mario Götze, Mario Balotelli a Zlatan Ibrahimovic jsou populární nejen pro svoji atletickou zdatnost, ale také pro svůj styl, který je fotbalu na hony vzdálený. Fotbalový šampionát 2014 je právě v plném proudu a my vám ukážeme, jak si špičkoví fotbaloví hráči upravují své vlasy. Kromě toho, že uvidíte účesy obdivovaných fotbalových hvězd, můžete zde také najít praktické a zároveň moderní účesy, které se mohou hodit k vašemu životnímu stylu a pomohou vám vyhrát vaši vlastní hru.

Právě v době konání světového šampionátu ve fotbalu vám představujeme náš tým fotbalových hráčů, kteří možná vyhrají světovou soutěž o nejlepší účes. Účesy, které se nám líbily, jsou praktické i slušivé pro hráče fotbalu, fotbalové fanoušky i pro kohokoliv jiného

Jedenáctka fotbalových účesů

Tento fotbalový hráč z italského Palerma má své kořeny v Ghaně. Mario Balotelli hraje v italské národní lize. Ve svém domácím týmu AC Milán hraje jako střední útočník. Mario Balotelli je bezpochyby velmi extrovertním fotbalistou a rád experimentuje se svými vlasy. Svým účesem dokazuje, že i velmi krátké vlasy mohou být upraveny zajímavým způsobem. Sestřih na indiánský způsob je jistě nepřehlédnutelný. Vyholené vzory v maorském stylu po stranách hlavy doplňují účes indiánského bojovníka. Tento účes doplňuje výrazný vzhled Maria Balotelli, který se tak odlišuje od svých spoluhráčů a narušuje tak uniformitu tvořenou fotbalovými dresy.

Němečtí hráči fotbalu Mats Hummels, Mario Götze a Bastian Schweinsteiger mají také zajímavé účesy. Jejich krátké účesy jsou celkem moderní, i když nejsou tak výjimečné, jako indiánské číro Maria Balotelliho. Všichni tři fotbalisti nosí krátké vlasy, i když by se našly rozdíly v absolutní délce vlasů a zvlášť pokud jde o délku vrchní vrstvy vlasů. Základní střih umožňuje jemné rozdíly v délce, podstřihu, i v konečné úpravě vlasů od ježka až po nagelované uhlazené vlasy. Všestrannostje důležitá nejen na fotbalovém hřišti.

I další hráči naší „stylové jedenáctky“ vědí, jak zůstat ve hře. Ve Švédsku narozený Zlatan Ibrahimovic poutá pozornost svým drdolem, který již dávno není jen ozdobou ženských hlav. Herecká hvězda Jared Leto nedávno vstoupil na červený koberec s drdolem ve vlasech. Na druhé straně spektra můžeme najít italského reprezentanta Andrea Pirlo, který je skutečněoutdorovým typem s plnovousem a vrstveným účesem ve střední délce. Keisuke Honda z Japonska si své krátké tmavé vlasy odbarvil na blond a světový hráč fotbalu Gianluigi Buffon z Itálie používá čelenky nebo sponky, buď aby udržel vlasy mimo svůj obličej, nebo aby získal nejvíc bodů za účes.

Nové účesy zrozené na fotbalovém hřišti

V naší galerii vám ukážeme jedenáct světových hráčů fotbalu s charakteristickými účesy, které doplníme o stylingové tipy. Jde jistě o výjimečnou skupinu osobností, které dobře vědí, jak využit svůj účes ke svému hvězdnému zjevu. Fotbaloví fanoušci, ale i chlapi, kteří by se ke stadionu ani nepřiblížili, rádi napodobují jejich styl. Jejich účesy mají rozhodně velké plus: úspěšně prošly sportovním testem, odolají větru, dešti, i naprostému propocení. 

Galerie: Fotbalisté a jejich účesy

Objevte: Muži

Související články