Vlasový styling | Muži

Současné účesy pro muže

Moderní muž zvládnul jednu z mnoha dalších věcí: Pohrát si s účesem! Dlouhé vrchní vrstvy vlasů, divoké kudrny nebo nakrátko střižená ofina – to vše aktuálně zdobí hlavy tvořivým mistrům. Kreativní duch a osobitý styl jsou zde klíčové.

V sezóně 2015/2016 se muž stane absolutním stylovým expertem, objeví v sobě vášeň pro vkusné účesy, které v sobě něco mají! Vrchní vrstvy vlasů se už nenosí učesané dozadu nebo na stranu jako obvykle, ale jsou sčesány dolů přes čelo až těsně k obočí – tak jak jsme to viděli na londýnské přehlídce Craiga Greena (viz. foto nahoře).

Naše galerie fotografií vám ukáže také jiné účesy, které se umístily na seznamu nejlepších účesů na nejvyšších místech.

Galerie: Současné účesy pro muže

Současné účesy pro muže: styl ulice

null

Pokud vám v naší galerii chybí fotografie populárních vousáčů, nebojte se, v módních metropolích Miláně a Římě jsme objevili ležérní vousy na mnoha osobitých mužích! Jedna věc je jasná: od uhlazeného byznysmena k neformálnímu metropolitnímu lovci po módní oběť – vousy jsou pro každého muže. Ukážeme vám, jak se správně postarat o tak populární plnovousy s pomocí několika jednoduchých tipů:

Ta pravá péče v rámci vousatého trendu

Mytí: Vousy se musí mýt denně! Ideální je použít teplou vodu a trochu šamponu. Neoplachovací kondicionér zajistí vousům po umytí dostatečnou vlhkost.

Zastřihávání: Pouze pravidelně zastřihávané vousy – krátké nebo plnovousy – rovnoměrně rostou a vypadají upraveně.

Česání: Stejně jako vlasy na vaší hlavě, i vousy chtějí být každý den česány! Pravidelné kartáčování způsobí, že vousy rostou stejným směrem a brání vzniku holých míst.

Objevte: Muži