Vlasový styling | Muži

Samurajský drdol: nový účes pro muže

Od uzlu úplně nahoře po drdol někde uprostřed – muži si stahují dlouhé vlasy do drdolu. Jak vypadá poslední móda ve stahování vlasů? Stylový samuraj! Tento trendy účes, inspirovaný tradičními japonskými válečníky a sumo bojovníky, je populární mezi muži z města.

Souboj pohlaví: ženy by měly být na pozoru - pánové tvorstva by se mohli pokusit převzít náš trůn účesů. Dlouhé vlasy neustále získávají mezi muži na popularitě, s různorodostí účesů a stylingovými možnostmi. Muži berou tento trend útokem s moderním uzlem z vlasů a vyhrávají na celé čáře!

Drdol pro muže: katalog drdolů

null

Ležérní drdol, vysoko posazený drdol, samurajský drdol: správný drdol pro každý typ.

Narůstající trend: Česat si vlasy do stále výše posazeného drdolu se, zdá se, stalo pravidelným sportem (mužů). Počáteční pokusy opatrně ukryté vzadu na krku (ilustrace vlevo) tvoří distingovaný a rezervovaný vzhled. Hippie rozcuchaný účes patří k nejdivočejším výrazům s ležérně staženými vlasy do uzlu – moderní v kombinaci s plnovousem a ještě víc s uhlazeným oblekem!

Pořádný drdol vysoko na hlavě (ilustrace uprostřed) je na trendy žebříčku ještě o stupínek výše. Všechny vlasy jsou stažené dozadu a tvoří malý uzel vzadu na hlavě. Spontánní, moderní a přirozený účes – možná se ptáte, co by tak mohlo být ještě výš?

A tady je odpověď: samurajský drdol (ilustrace vpravo)! Vrchní část vlasů je stažena do uzlu ještě výše na vrcholu hlavy. Ležérně upravená reinterpretace populárního pánského drdolu je vycházející hvězdou mezi současnými účesovými trendy.

Samurajský drdol: klíčové elementy

Samurajský drdol dobývá hlavy moderních metropolitních válečníků útokem! Pro tento pánský drdol jsou charakteristické na krátko vyholené strany. Vlasy uprostřed jsou pak stažené do přísného samurajského drdolu vysoko vzadu na hlavě: čím delší horní vlasy, tím divočejší uzel! Abyste měli jistotu, že tento účes odolá všem bitvám každodenního života, zajistěte uzel dvěma gumičkami (čím více nastojato, tím bude lépe držet) a pak přestříkejte dobrou dávkou laku na vlasy, který udrží vše na svém místě!

Objevte: Muži

Související články