Vlasový styling | Muži

Módní pánské účesy: Skvělé účesy pro muže

Ženy si již s určitou dávkou závisti povšimly, že mužské vlasy rostou rychleji než ty jejich, a kromě toho jsou také hustší a alespoň v mladším věku stabilnější. Vzhledem k tomu, že mladé muže dnes již nenapadne vyjít z domu bez skvělého sestřihu, představíme vám naše oblíbené módní účesy pro muže.

Chcete mít vlasy uhlazené gelem jako Guttenberg, dlouhé a ležérní jako Johnny Depp, nebo chcete mít kratičký sestřih jako George Clooney? My se domníváme, že možné je všechno. Váš vlasový stylista vám kromě stříhání vlasů může pomoci také najít ten správný účes. Rádi bychom vám nyní navrhli několik účesů pro případ, že ten svůj stále ještě hledáte.

Péče o mužské vlasy ve zjednodušené podobě!

Muži jsou od přírody praktičtí. Sprchový gel s výraznou vůní používají rádi k mytí celého těla včetně vlasů, protože takové řešení považují za účelné. Podle našeho názoru to však dobrý nápad není. Mužské vlasy jsou v podstatě vybíravé a vyžadují jemnou a láskyplnou péči. Sprchové gely často obsahují saponáty, které pokožku hlavy i vlasy vysušují. Muži by proto měli sáhnout po pořádném šamponu, který odpovídá jejich specifickému typu vlasů. Pro vlasy jemné by to měl být šampon objemový, zatímco na husté vlny funguje lépe hutnější šampon pro namáhané vlasy. Šampon pro normální vlasy je nejvhodnější tehdy, jestliže si vlasy musíte mýt každý den. Taková péče dodává mužským vlasům potřebný lesk, nezatěžuje je a je šetrná k pokožce hlavy.

Módní pánské účesy: Skvělé účesy pro muže

Objevte: Muži