Vlasový styling | Muži

Moderní účesy z dlouhých vlasů pro muže

Muži s kreativními účesy z dlouhých vlasů dnes přitahují spíše obdiv než kritiku. Mezi oblíbené dlouhé účesy v roce 2015 budou patřit nagelované vlasy učesané dozadu, podstřihy, Rasta účesy a rozcuchané drdoly. Ukážeme vám některé z těchto účesů!

Dlouhé vlasy jsou letos u mužů populární. Některé z nich jsou sofistikované, jiné velmi kreativní, ale všechny jsou pohodové.

Možná v naší foto galerii najdete nový účes pro muže s dlouhými vlasy:

Galerie: Pánské účesy z dlouhých vlasů 2015

Účesy z dlouhých vlasů pro muže

Účesy z dlouhých vlasů jsou u mužů stále něco výjimečného. Jsou signálem připravenosti učinit jedinečnou individuální volbu, i kdyby to mělo znamenat porušení starých evropských standardů. Dnes muži s dlouhými vlasy mají více možností, než kdy dříve. Muži již nepotřebují povolení k tomu, aby se vyjádřili svým jedinečným stylem, včetně účesu.

Dlouhé vlasy učesané dozadu s pomocí gelu (viz. levé foto z prvních dvou fotografií) jsou okouzlující a elegantní. Styling je jednoduchý a hodí se pro každou příležitost.

 

Jak vytvořit tento účes: Naneste si na své prsty malé množství vlasového gelu a pak použijte prsty k nanesení gelu do ručníkem vysušených vlasů, od kořínků až po konečky. Vlasy pročesejte, abyste dosáhli obzvlášť uhlazeného účesu.

Podstřih s vousy (viz. pravá fotka z prvních dvou fotografií) je rozhodně pro muže s dlouhými vlasy jedinečnou volbou. Vousy tvoří zajímavý kontrast se strukturovaným účesem.

Objevte: Muži

Související články