Vlasový styling | Mikádo

Trend: vlnité mikádo

Svěží, trendy a praktické: tuto sezónu jsme se v účesech uvolnili! Vlnité mikádo (wob = wavy bob) dobývá hlavy krásek jako Vanessa Hudgens, Jennifer Lawrence a mnoha dalších. Prozradíme vám, jak si hvězdy dnes češou mikádo s jemnými vlnami. Pst! Je to tak jednoduché…

Představujeme wob – vlnité mikádo, bratra boba. V současné době jde o žhavý trend, který předběhl starý známý účes. Celebrity a stylisté jsou wobem okouzleni. Také si myslíme, že je krásné: vlnité mikádo. Proč tento účesový trend vyvolává takovou vlnu nadšení? Je to recept na úspěch: Osvoboďte svoji mysl! Oblíbený nový účes se sám osvobodil od zaběhnutých pravidel a je ukázkou toho, jak ležérní a přitom módní může vlnitá hříva být.

Jennifer Lawrence, Ashley Benson a další známé tváře vám v naší obrázkové galerii poskytnou malou ochutnávku toho, jak působivé je vlnité mikádo.

Galerie: Vlnité mikádo

Zpráva o vlnitém mikádu: vše o novém trendy účesu

Signál hvězdného účesu à la Vanessa Hudgens (viz. první fotka nahoře) je jasný: Jsem krásná, jsem silná a ráda se bavím! S jasným rozdělením do dvou akcí – ostříhat vlasy a udělat vlny – krásná herečka se konečně rozloučila se svojí image dospívající muzikantky. Sbohem „Muzikále ze střední“ – vítej ve světě žen. Vlnité mikádo je jednoduše stylové a elegantní! A to nemluvíme o univerzálnosti účesu, protože vlnitost se může měnit od pouhého náznaku super jemných vln až po velké, měkoučké vlny. Prostě super vlnitý wob!

Výhody vlnitého mikáda:

  • Lichotí prakticky každému tvaru obličeje
  • Vhodný pro všechny typy vlasů
  • Univerzální využití k mnoha účesům
  • Malé stylingové nároky na údržbu

Ať zvolíte kulmu na vlasy nebo třeba styling plážových vln, jak vytvoříte ze svého mikáda vlnité, je zcela na vás. Náš vlasový expert Armin Morbach vám předvede obě verze: