Vlasový styling | Mikádo

Účesy supermodelky Lindy Evangelisty

Trendy vychytávka: Jenna Dewan Tatum dodala svému dlouhému mikádu asymetrický střih, čímž vzala útokem rychle se měnící módní trendy účesy! Dlouhé vpředu a krátké vzadu, moderní mikádo ve tvaru podkovy teď zakulacuje všechny ostré hrany. Jste připraveni na trochu inspirace? Ukážeme vám ty nejkrásnější účesy tohoto super trendu.

Udělejte si sami! Jenna Dewan Tatum už udělala spoustu věcí správně: talentovaná herečka a tanečnice byla nejen součástí filmových úspěchů jako byl „Step Up“ nebo oblíbeného seriálu „Čarodějky z East Endu”, tato 34-letá kráska také ulovila za muže hollywoodského elegána Channinga Tatuma alias “Magic Mika”. Jenna Dewan Tatum má zjevně stejně dobrý vkus i pokud jde o styling. Není pochyb o tom, že znovu skórovala se svým posledním účesem! Její současný účes ve tvaru podkovy posouvá dlouhé mikádo na novou úroveň: moderní, cool a super trendy!

S tímto asymetricky střiženým účesem (angl. název A-line pochází z asymetrické linie střihu), vlasy vpředu jemně tancují kolem obličeje, zatímco směrem dozadu k zadní části krku se vlasy zkracují. Žádná novinka: asymetrický střih mikáda (dlouhý vpředu a krátký vzadu) jsme si jako jednu z verzí mikáda oblíbili již před nějakým časem. Tato verze se středně dlouhými vlasy je nicméně nová. Velmi elegantní, ženská a klasicky stylová!To nejlepší na tomto střihu je, že kdokoliv hledá super změnu, aniž by byl ochoten radikálně zkrátit své středně dlouhé vlasy, nemůže s novým účesem udělat chybu!

VIP bonus: Jenna Dewan Tatum navíc u svého trendy účesu sází na melír – nebo několik drobných melírků, abychom byli přesní: jemné zesvětlené pramínky! Tyto úzké, rozptýlené světlé pramínky vlasů vytvářejí skvělý efekt, lichotí obličeji a vlasům dodávají efekt plnosti. Obzvlášť pramínky vpředu jsou světlejší, zatímco ostatní jsou o několik odstínů jemnější. Chytrý nápad, že? Mikádo do podkovy a pár jemných melírů, a máte dokonalý trendy účes!

A k tomu v naší galerii představíme mnohostranné využití tohoto trendy střihu!

Trendy účes: Strih do „A“