Vlasový styling | Mikádo

Kombinace falešného mikáda a podstřihu

Myslíte si, že Noelia López si nechala své vlasy na jedné straně oholit, zatímco na druhé straně nechala stylové po bradu dlouhé mikádo? Její podstřih a mikádo jsou jen dovedně provedenou optickou iluzí. Pokud rádi pro změnu zkoušíte divoké a zajímavé účesy můžeme vám prozradit, jak tuto kombinaci falešného mikáda a podstřihu vytvořit.

V roce 2007 získala Noelia López titul „Next Spanish Top Model“. Ve stejném roce modelka podepsala smlouvu se slavnou pařížskou agenturou Alain Afflelou. Její kariéra odstartovala focením módy, předváděním na týdnech módy a také měla čest reprezentovat Španělsko na soutěži ‘Elite Model Look of the Year“. Dnes je Noelia celosvětově žádanou a obdivovanou modelkou. Předvádí modely top návrhářů, jako jsou Sara Coleman, Rapido, Diane von Furstenberg a Guillermina Baeza.

Noelia si jako úspěšná modelka jen těžko může dovolit ostříhat své krásné dlouhé vlasy. To platí, ať už z jakéhokoliv důvodu, pro většinu žen. Nicméně to nemusí dusit váš smysl pro dobrodružství. Moderní falešné prvky v účesech jsou cestou jak si pohrát s podstřihy i mikádem. Ukážeme vám, jak vytvořit optickou iluzi a učesat kombinaci mikáda s podstřihem. Pro hravé domácí stylisty platí, že dva účesové prvky jsou vždy lepší než jeden!

Nástroje k vytvoření falešného podstřihu Noelie López

Pro účes 2v1, který Noelia předvedla, vám bude stačit hřeben, sponky, gel, lak na vlasy a pudr pro objem.

Jak učesat falešné mikádo s podstřihem Noelie López

Pro vytvoření účesu Noelie López není třeba žádných profesionálních schopností. Je to jednoduchý účes, který snadno zvládnete doma. Stačí následovat jen několik kroků.

Noelia López

Modelka Noelia López ráda doma nosí zajímavé účesy. Trendy falešný podstřih je právě její styl. Tady vidíte její kombinaci falešného podstřihu s dlouhými splývajícími vlasy.

1. Vytvořte pěšinku hodně na straně s pomocí hřebene. Trochu vosku na vlasy vám pomůže zkrotit poletující vlasy na místě.

2. Noelia López má vlasy na pravé straně sčesané dozadu a dodatečně uhlazené s pomocí gelu na vlasy. Tyto postranní vlasy jsou vzadu na hlavě uchyceny pinetkami.

3. Na druhé straně hlavy naneste na rozpuštěné vlasy pudr na objem, aby vlasy získaly požadovaný objem.

4. Použijte žehličku nebo kulmu na vlasy a vytvořte velké vlny na straně a přes čelo.

5. Nyní sepněte pramen uhlazených dozadu sčesaných vlasů a vytvořte z něj nízký culík. Z něj vytvoříte smyčku, jejíž konec připevníte sponkami.

6. Nakonec přestříkejte vlasy dostatečným množstvím mega nebo ultra silného laku na vlasy.

Profesionální vlasový stylista Armin Morbach ve svém videu ukazuje, jak učesat falešný podstřih z krátkých vlasů.

Video: Jak učesat falešný podstřih

Související články