Vlasový styling | Módní účesy pro ženy

Účesy na pěvecké soutěži Eurovize 2014

První cenu Eurovision Song Contest z Kodaně letos přivezl kontroverzní travestita Conchita Wurst. Její vzhled, bez pochyby, nezůstal bez povšimnutí. Ale sledovat styl ostatních účastníků soutěže bylo téměř stejně vzrušující. Vybrali jsme několik výjimečných účesů, ke kterým vám poskytneme návod.

Evropané nejen se zájmem sledovali pěveckou soutěž Eurovize, ale také předvedli, jak jsou tolerantní. Conchita Wurst (narozena jako Thomas Neuwirth v Rakousku), vyhrála soutěž se svou písní „Rise like a Phoenix“. Se svojí travesti show rozhodně zaujala a poukázala na tuto problematiku.

Účes vítězky soutěže Eurovize Conchity Wurst

Conchita Wurst probudila mezi diváky nadšení díky svému radikálně odlišnému vzezření. Její dlouhá tmavá hříva byla perfektně upravená a její řasy byly krásně dlouhé. To a její úchvatná róba mohly vzbudit dojem, že jde o moderní operní divu, kdyby nebylo toho plnovousu.

Zajímavá fakta a výjimečné účesy z pěvecké soutěže Eurovize 2014.

Účesy na soutěži Eurovize 2014

Německá skupina Elaiza (nahoře) a ruské Tolmachevy Sisters (dole).

I přes úžasný styl německé skupiny Elaiza, se porotci Eurovize rozhodli udělit jim za jejich vystoupení s písní ‘Is it Right?’ pouze 39 bodů. Německo se tak dostalo na 18. místo.

Poněkud komické vystoupení ruských Tolmachevy Sisters jim nakonec přineslo pěkné sedmé místo. Vlasy dvojčat zde sehrály svoji roli, protože sestry byly během vystoupení propojené falešným culíkem.

Pokud jde o výběr účesu, zůstala vystoupení dalších soutěžících žen konzervativní. Přesto bylo na co se na pódiu dívat, od dlouhých plážových vln, glamour retro vln až po „rozcuchané“ účesy. Výběr pánských účesů byl o něco výraznější, od indiánských po divoké rockové hřívy a kníry (zde předváděné členy skupiny TwinTwin).

Doufáme, že se Vám bude naše galerie účesů z Eurovize líbit, protože nám připadaly účesy obzvlášť zajímavé. Najdete zde i stylingové tipy.

Galerie: Zajímavé účesy ze soutěže Eurovize 2014