Vlasový styling | Módní účesy pro ženy

Půvabné účesy seriálových hvězd

Sitkomy jsou tradičním základem mnoha TV stanic. “Jak jsem poznal vaši matku”, “Teorie velkého třesku” a „Hart of Dixie“ jsou moderními verzemi tohoto žánru. Po dlouhém hektickém dni nám postavy seriálu pomáhají relaxovat a baví nás svým zábavným bezstarostným životním stylem. V naší fotogalerii vám ukážeme půvabné účesy seriálových hvězd.

Přátelství, láska, intriky a matky jsou nejoblíbenějšími tématy autorů televizních seriálů.  A nesmíme zapomenout na napětí!  Čekali jsme deset let, abychom mohli konečně poznat Matku. Autoři a postavy udržují diváky ve světě fantazie ostražité a napnuté.

2 Broke Girls

Jedna z dívek je z dělnické rodiny, vyzná se a je chytrá. Druhá dívka vyrostla v jedné z nejbohatších rodin Manhattanu. Pak se najednou ze dne na den ocitne bez peněz na ulicích New Yorku. Max (Kat Dennings) pomůže Caroline (Beth Behrs), která je najednou bez prostředků a zajistí jí práci v restauraci. Max a Caroline se stanou přítelkyněmi a společně plánují, jak uniknout z pracovního kolotoče. Jejich velkým plánem je otevření vlastního podniku s dortíky, kterému nechybí nic jiného než základní kapitál 250 000 dolarů. Postoj a nekonvenční humor obou hlavních postav oslovuje a baví.

Girls

Ženy po dvacítce s diplomem a velkými plány ve svých hlavách. Co teď? Hannah (Lena Dunham) se poté, co ji rodiče přestanou platit účty, snaží uživit sama všemi možnými kancelářskými pracemi, zatímco se snaží stát spisovatelkou. Se třemi svými nejlepšími kamarádkami Marnie (Allison Williams), Jessou (Jemima Kirke), a Shoshannou (Zosia Mamet) bydlí v Brooklynu, NY. Čtyři mladé neohrožené ženy zůstávají kreativní, zcela upřímné a zábavné.

Hart of Dixie

Čerstvě promovaná doktorka Zoe Hart (Rachel Bilson) miluje svůj domov v New Yorku. Ale osud a dědictví ji učinily majitelkou praktické ordinace v malém jižanském americkém městečku. Stejně jako se to často stává v životě, i v TV seriálu Zoe po krátké návštěvě uvízne ve stojatých vodách Alabamy s tvrdohlavými rodáky vesnice jménem Bluebell. Konkurence v osobě praktického doktora Bricka Breelanda číhá na každém rohu a láska je další překážkou v jejích plánech.

Jak jsem poznal vaši matku

Čekání na happy end je jednou z největších atrakcí takových seriálů. Ted (Josh Radnor) našel ženu svých snů (Cristin Milioti), oženil se s ní a měl děti. Nyní po 25 letech vypráví svým dětem, jak se to všechno seběhlo tváří v tvář překonávání překážek. A nenechá si ujít žádnou překážku, ani tu malou. Jeho nejlepšími přáteli jsou hlavní postavy jeho příběhů.  Mezi tyto přátele patří právník Marshall (Jason Segel), který je zasnoubený s učitelkou ze školky Lily (Alyson Hannigan), sukničkář Barney (Neil Patrick Harris), který má víc než jen legendární smysl pro humor a dar výřečnosti, a v neposlední řadě atraktivní Robin (Cobie Smulders), ke které se Ted stále dokola vrací.

Mad Men

Je počátek 60. let a nepřetržitě kouřící sukničkář Don Draper (Jon Hammo) je hvězdou reklamní agentury Sterling Cooper v New York City. Během seriálu vyplouvají na povrch tmavé stránky Donovy minulosti. Seriál čerpá napětí a děj z profesní konkurence, vykresluje osobní vztahy i mimomanželské zálety. Zamýšlí se nad společenskými normami 60. let, a zároveň nabízí nadějný výhled do budoucnosti.

Teorie velkého třesku

Leonard Hofstadter (Johnny Galecki) a Sheldon Cooper (Jim Parson) jsou geniálními fyziky. Dokonale znají strukturu atomu. Škoda, že jejich genialita se nevztahuje na rozmary života obecně a zejména na ženy. Leonard má slabost pro svoji sousedku Penny (Kaley Cuoco), která ztělesňuje pravý opak Leonarda. Zatímco servírka Penny odpovídá klišé naivní blondýnky, je společenská a má zdravou dávku sobě vlastního zdravého rozumu.  Pro dva vzdělané kluky od vedle je záhadným fenoménem. Protiklady se přitahují, alespoň v televizních seriálech. Takže servírka a dva fyzikové brzy vytvoří neporazitelné trio, které překonává lásku, vzrušení, a to vše chytře a s humorem.

Účesy seriálových hvězd

Co si z televizního seriálu odnesete, záleží na vašich očekáváních a úhlu pohledu. Kromě vlastního děje a vývoje postav TV seriálu naše vnímání ovlivňuje také vzhled a styl herců, kteří nás inspirují ve výběru módy a účesu. Hvězda seriálu „Hart of Dixie“ Rachel Bilson a její městský newyorský styl působí v malém alabamském městečku jistě nápadně. Ve skutečném životě se ale chová a obléká zcela jinak. Vybírá si spíše rezervované modely a své hnědé vlnité vlasy si ležérně hází na stranu (viz obrázek nahoře).

V naší galerii seriálových hvězd najdete fotky těch nejzajímavějších účesů. Užijte si to! Vlasový expert Armin Morbach předvádí, jak můžete vytvořit přirozeně vypadající, krásné kudrny.

Video: Jak si vytvořit půvabné a přirozeně vypadající kučery

Gallery: Stylové účesy hvězd ze sitkomů