Vlasový styling | Módní účesy pro ženy

Účesy pro rok 2013: S novým rokem nový účes

Nebojíte se experimentovat? Pokud jste odpověděla „Ano“, možná ráda vyzkoušíte velký drdol na vršku hlavy připomínající námořnickou čapku, dva barevné spletené copy, objemné nebo extravagantní vlasy. Pro Vás všechny dobrodružné a odvážné, které máte rádi módu, máme několik neobvyklých, zatím neokoukaných účesů na vyzkoušení. Podívejte se, jak hvězdy a modelky nosí tyto nové účesy, které se nám mohou dnes zdát výstřední.

Jaký je můj styl? Chci svůj styl tento rok změnit? Takové otázky jsou se změnou roku běžné. Právě v momentě loučení se se starým rokem je vhodný čas využít šanci na nový začátek. Je čas na změnu. Můžete si dát předsevzetí, že změníte svůj styl a zvlášť svůj účes. Když už budete u předsevzetí, nemusíte skončit u plánování nového účesu, můžete zkusit rovnou něco výjimečného. Proto přicházíme s následujícími nápady na výjimečné účesy.

Účesy pro rok 2013: Zkuste pro změnu něco nového

Jeden drdol je fajn, dva drdoly jsou lepší! Neexistuje důvod proč nenosit více než jeden drdol. Na vrcholu a temeni hlavy je přece pro drdoly spousta místa.

Copy: Nikdy nezapomínejte na tuto báječnou možnost! Zapletené vlasy a prameny mohou být součástí mnoha účesů. Copánky dodají obyčejnému účesu novou dimenzi. Kromě toho existuje mnoho různých druhů zaplétání, jako je francouzský nebo rybí cop.

Experimenty s tvary: Culíky mohou být zatočené, zkroucené nebo rozdělené skřipečky. Drdoly mohou mít různé tvary, s dírou nebo bez díry uprostřed.

Pramínky: Barevné pramínky rozzáří každý účes. Pokud chcete nový účes vyzkoušet jen na pár hodin, zkuste řasenku na vlasy. Když se Vám to bude líbit, můžete snadno přejít na permanentní barvu vlasů.

Ozdoby na vlasy: Vlasové ozdoby jsou často pro styl účesu rozhodující. To platí zejména v případě rozpuštěných vlasů.

Fotografie účesů v naší galerii ukazují, jak uplatnit naše doporučení.

Vlasový a make-up stylista Armin Morbach ve svém videu předvádí, jak z krátkého mikáda vytvořit asymetrický veselý podstřih.

Video: Jak vytvořit veselý podstřih

Galerie: Účesy pro rok 2013 – Odvážné účesy