Vlasový styling | Módní účesy pro ženy

Předávání Oscarů 2013: Účesy hvězd

Očekávání ceremonie předávání Oscarů 2013 byla po Zlatých Glóbech zatraceně vysoko. Sofistikované i přirozené účesy ze Zlatých Glóbů byly všemi dobře přijaty a dostaly se dokonce do seriózních zpráv. Samozřejmě, že hvězdy na udílení Oscarů a jejich vlasoví stylisté by nikdy nepřipustili, aby jejich účes pokulhával za ostatními. Povedlo se jim být nejlepší? Užijte si naše obrázky plné kreativních výčesů, ženských a stylových drdolů a okouzlujících copánků a udělejte si svůj názor. Nebude to jednoduché se všemi těmi sofistikovanými účesy a nádhernými róbami na největší události filmového průmyslu.

Sytě červený koberec na předávání cen Oscarů 2013 vypadal téměř nevýrazně, když na něj vstoupili hvězdy v dech beroucích nádherných designových róbách a s fascinujícími účesovými kreacemi. V této explozivní oslavě umění a krásy jsme nevěděli kam se podívat dřív. Dámské účastnice měli samozřejmě navrch. Nikdo jim nemusí říkat, jak přitáhnout pozornost.

Účesy hodné Oscarů

Díky bohu za fotoaparáty a talentované fotografy! Díky nim máme šanci ocenit detaily každého účesu a stylu. Proč se nám líbí tento účes nebo barva více než ostatní?  Proč se naše srdce rozplývá nad elegantními liniemi a potěšíme svého ducha při pohledu na poskakující kadeře? Tajemství je v detailech.

Například falešné mikádo Stacy Keibler nás zaujalo nejen svým objemem a živými vlnami, ale také pocitem radosti, které šíří kolem sebe. Podívejte se ještě jednou na elegantní účes Jennifer Lawrence. Ten také vyjadřuje mystiku mladé ženy, která žije v pohodě se světem. Jennifer Lawrence („Terapie láskou“) získala Oscara za nejlepší hlavní ženskou roli. Naším nejoblíbenějším účesem všech kategorií byl romantický výčes Nicole Kidman se zapletenými prvky a zlatou sponou. Na letošním předávání Oscarů jsme objevili mnoho neobvyklých a zajímavých účesů.

V naší galerii se s vámi podělíme o fotografie účesů, které nás nejvíce zaujaly. Top vlasový stylista Armin Morbach ve svém videu ukazuje, jak zvládnout slavnostní účes s oslnivými doplňky.

Video: Jak vytvořit slavnostní účes s doplňky

Galerie: Zajímavé účesy na předávání cen Oscar 2013