Vlasový styling | Módní účesy pro ženy

Účesy na udílení cen Zlaté glóby 2013

Přepych Hollywoodu a nadšení při udílení cen Zlaté glóby dosahovalo maxima a očekávání blížících se Oscarů jsou obrovská. Zlaté glóby jsou prestižním oceněním pro herce, herečky a filmové profesionály po celém světě. Hvězdy jako jsou Francesca Eastwood a Jodie Foster vypadaly na červeném koberci úchvatně. V naší galerii vám ukážeme některé dech beroucí účesy z této gala ceremonie.

Účesy a Zlaté glóby 2013

Herečka Francesca Eastwood dobře reprezentovala tradiční hollywoodský luxus. Zářivá spona do vlasů držela její blond vlny na jedné straně.

Diváci, kteří chtěli vidět počtvrté, jak Ricky Gervais moderuje předávání cen, byli zklamáni. Nicméně ne všichni se těšili na jeho komentáře (ne vždy vychází dobře s celebritami).

Účesy a Zlaté glóby 2013

Na udílení cen Zlaté glóby 2013 sklidily za svoji práci mnoho chvály: Tina Rey a Amy Poehler

Posledně jmenovaná skupina jistě nepostrádala nabroušený jazyk britského hostitele. Za poslední tři roky, kdy předávání cen moderoval, si neodpustil alespoň jeden podpásový úder na každou z „áčkových“ hollywoodských hvězd a celebrit (viz video dole vlevo).

Ať už byl důvod jakýkoliv, letošní nový přístup byl dobře přijat. Tina Fey (‘Studio 30 Rock) a Amy Poehler (‘Parks and Recreation’) se staly miláčky publika. Zaplavily výroční 70. udílení cen Zlatých glóbů nenuceným šarmem a vtipem. Jistě také pomohlo, že se na ně dalo dobře dívat.

Hlídka z červeného koberce: Jednoduché, ale zářící účesy z předávání Zlatých glóbů

Účes Amy Poehler s drdolem na jedné straně hlavy byl jedním z našich nejoblíbenějších účesů na udílení cen Zlaté glóby 2013 (viz naše galerie). Pokud jde o módu a účesy, mottem večera byla „přirozenost“. Ženy ve světlech ramp na udílení cen Zlaté glóby kombinovaly večerní róby s „neučesanými“, klasickými nebo jemnými, vlnitými účesy. Předvedly, jak atraktivní mohou jednoduché účesy být.

Galerie: Atraktivní účesy na předávání cen Zlaté glóby 2013