Žena s moderním, byznysovým outfitem
Vlasový styling | Módní účesy pro ženy

Nejmodernější účesy do práce – pro každou příležitost i denní dobu

Seriózní, praktické a stylové – alespoň takové by měly účesy do práce být. Musejí totiž vydržet všechny požadavky Vašeho každodenního pracovního života. Přinášíme Vám tedy účesy do byznysového prostředí, které Vám pomohou naplnit Váš potenciál. Od rána až do večera, během dne v kanceláři, na poradách či večerních akcích.

Žena s tmavými vlasy staženými do culíku

Nízký culík je nyní moderním byznysovým účesem, který zanechává opravdový dojem a je přitom jednoduchý na úpravu.

Ráno máte důležitou schůzku se šéfem, v poledne oběd s kolegy a večer jdete na skleničku s přáteli. Mezitím musíte vyřídit několik hovorů a svoji každodenní práci, která samozřejmě nepočká. Na co se v takovýto den (kromě stylového outfitu, který Vám dodá sebevědomí) můžete spolehnout? No přeci na trendy účes, který vypadá dobře, vydrží až do večera a je snadné jej poupravit. V tomto článku Vám představíme šest trendy účesů, které se hodí do byznysového prostředí a splňují všechny tyto požadavky.

1) Trendy účes do práce: nízký culík stažený šátkem

Nízký culík stažený šátkem je v současné době oblíbeným pracovním účesem, který se hodí jak do kanceláře, tak na schůzky po práci. Ráno se rychle učeše a přes den je zas jednoduché jej poupravit, pokud je to potřeba. Tento účes vypadá nejlépe s pěšinkou uprostřed hlavy. Tip: Culík nejprve utáhněte gumičkou a přes ni pak zavažte šátek. To zajistí, že Vám účes bude lépe držet. Všechny neposlušné vlasy pak uhlaďte voskem.

2) Trendy účes do práce: poloviční drdol

Všichni máme rádi drdoly. Největší novinkou mezi drdoly je teď ale poloviční drdol. Je opravdu praktický, jednoduchý, stylový a dá se nosit i do kanceláře. Jde vytvořit jak v dlouhých, tak v polodlouhých nebo krátkých vlasech. Vlasy v horní části hlavy se stáhnou do mini drdolu nad úrovní uší. Tip: Máte po práci nějaké plány? Skvělé, tak si jen z polovičního drdolu udělejte poloviční culík. A ten bude ještě stylovější, pokud prsty jemně zataháte za konečky vlasů, aby gumička seděla přímo na hlavě. Opatrně uvolněte vlasy u čela a zalakujte, aby se celý účes lesknul.

3) Trendy účes do práce: čelenka

Žena s vlnitým mikádem

Mikádo nebo lob jsou skvělé účesy do práce.

Rozzařte svoji kancelář a ozdobte si svou hřívu krásnou čelenkou. Čelenka je totiž momentálně hitem mezi vlasovými doplňky. Nejoblíbenější čelenky jsou nyní pokryté sametem nebo velkými třpytivými kamínky. Tip: Vlasy si rozdělte pěšinkou uprostřed a pak do nich umístěte čelenku tak, aby pár pramínků zůstalo před ušima volných. A pokud chcete ještě více zářit, naneste si do délek vlasový lesk.

4) Trendy účes do práce: dlouhé mikádo se zatočenými konečky

Máte důležitou schůzku či prezentaci a chcete vypadat sebevědomě a stylově? Podtočené mikádo se zahnutými konečky pro Vás může být to pravé. Tento účes vypadá nejlépe na dlouhém mikádu. Vytvoříte jej jednoduše pomocí žehličky nebo fénu a kulatého kartáče.

Tip: Aby účes vydržel celý den (i večer), zafixujte jej lakem na vlasy.

5) Trendy účes do práce: francouzský cop

Máte celý den schůzky a pak jdete rovnou na večerní akci? Francouzský cop pro Vás bude skvělým společníkem. Tento zapletený účes vydrží dlouho a vypadá seriózně, sebejistě a stylově. Tip: Aby se vlasy lépe zaplétaly, vmasírujte do nich po umytí trochu tužidla.

6) Trendy účes do práce: Holandské copy

Žena s čelenkou

Tak stylové a přitom seriózní. Čelenky se dají nosit i do práce.

Holandské copy jsou podobné těm francouzským. Je to skvělý účes, pokud se na něj potřebujete spolehnout po celý den. Na rozdíl od francouzského copu je holandský cop trochu méně seriózní. Pokud tedy máte důležité jednání, možná si vyberte spíš konzervativnější účes.